Де взяти мільярди: у столиці гальмує транспортна програма

Де взяти мільярди: у столиці гальмує транспортна програма

Коту — під хвіст. Багатомісячні напрацювання, зроблені у Департаменті транспорту, не отримали депутатської підтримки.

У профільній комісії Київради розкритикували програму розвитку транспортної інфраструктури Києва на 2019-2023 роки.

Депутатів насторожили майбутні (нереальні) витрати з міського бюджету — понад 76 млрд грн.

За словами директора Департаменту Івана Шпильового, розрахункові витрати потрібно сприймати як «бажані».

Тобто місто просто «бажає» у 2019 році виділити 2,8 млрд грн, у 2020 — 12,58 млрд.

Протягом наступних трьох років — ще понад 60 млрд грн. Де ж узяти стільки коштів?

Сумнівними виглядають і прогнозовані надходження з держбюджету — майже 7 млрд грн (протягом 2019-2023 років).

Звідки Київрада отримає гроші і чи захоче нова Верховна Рада щедро «поділитися»?

Скільки коштує мобільність: у Києві розробили транспортну програму.

Зважаючи на відсутність фінансового обгрунтування, «транспортний» проект відправили на доопрацювання.