Понад 4 мільйони гривень заплатило столичне підприємство завдяки прокуратурі

Понад 4 мільйони гривень заплатило столичне підприємство завдяки прокуратурі

Прокуратура столиці, спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у м. Києві, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків в великих розмірах службовою особою одного зі столичних підприємств та забезпечено відшкодування до державного бюджету завданих збитків у розмірі понад 4 мільйона гривень.

– Встановлено, що заступником директора місцевої філії приватного підприємства упродовж з 2017 по 2019 роки під час користування цим підрозділом земельною ділянкою у Солом’янському районі , в порушення вимог Податкового кодексу України, умисно та всупереч своїм службовим обов’язкам, вчинено протиправні дії спрямовані на ухилення від сплати земельного податку в розмірі 4 273 572 грн, – пояснили у прес-службі прокуратури.

За зазначеним фактом заступнику директора філії повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 ККУ, тобто в ухиленні від сплати податків у великих розмірах.

Так як державі відшкодували збитки, то до суду скеровано клопотання про звільнення заступника директора філії підприємства від кримінальної відповідальності.