Навігатор на 30-те липня: куди піти у Києві

Навігатор на 30-те липня: куди піти у Києві

Сьогодні в місті пройдуть акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми – цю тему розкриватимуть на вокзалах, Майдані Незалежності та на перегляді фільму  у кінотеатрі «Київська Русь». Також на вас чекає захоплююча розповідь про маловідомі куточки Чорнобильської зони, поезія війни, майстер-клас з тайм-менеджменту, кінопоказ кращих фільмів фестивалю «Відкрита ніч», опера «Аїда» на великому екрані, пісні легендарної Едіт Піаф, рок-н-ролл на пляжі, вистави для дорослих та багато іншого. 

ВАЖЛИВА ТЕМА.

Всесвітній день протидії торгівлі людьми 


З 10:00 у приміщеннях Центрального та Південного залізничних вокзалів триватимуть просвітницькі кампанії. Там буде розміщено інформаційні плакати, на екранах будуть транслювати відеоролики.
З 16:00 до 18:00 на Майдані Незалежності (біля пам’ятника Архистратига Михаїлу) відбудеться інтерактивна просвітницька акція «Протидій торгівлі людьми». Учасникам запропонують взяти участь в інтерактивних вправах. Також покажуть вуличний перформанс за участю акторів документального театру Фундації «Гармонізоване суспільство», який мовою мистецтва розкриє основні ризики та дасть розуміння глядачам щодо безпечної поведінки та захисту власних прав і свобод.
О 19:00 у кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться безкоштовний показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні», головною героїнею якої є жінка, яка довгий час перебувала у трудовому рабстві. Після завершення кінопоказу експерти Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН з питань міграції в Україні обговорять стрічку з глядачами, закцентувавши увагу на сучасних тенденціях та ризиках торгівлі людьми для наших співвітчизників.

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

Поезія війни

Яку творчість уже проявила сучасна українська війна? Що забули на передовій поети? Творець у людині проявляється в різний час, особливо – в екстремальний. Люди, що бувають на передовій, читатимуть свої вірші. Хтось із них воював, хтось лікував, хтось допомагав споряджати військових, а хтось – оповіщав і висвітлював. А крім того, всі вони змогли вдихнути масиви своїх переживань – у творчість. Своєю творчістю поділяться такі поети: Злата-Зоряна Паламарчук, громадська діячка, Олена Задорожна, журналістка, волонтерка, Тетяна Ярошенко, психологиня, волонтерка, активістка, інструкторка домедичної допомоги, Влад Сорд, учасник бойових дій на сході України, співзасновник видавництва «Дім Химер». 

Коли: о 18:00.
Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 18/2.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ВІДКРИТТІВ.

Лекція «Чорнобильське сьогодення»

У Зону щодня приїздять тисячі туристів, але й досі для більшості людей вона залишається Terra incognita. Навіть ті, хто бував у цій місцевості десятки разів, не завжди здатні осягнути простори закинутих земель, велич та печаль яких вражає уяву.
Всі охочі мають змогу дізнатися про зворотню сторону Зони, її найнепримітніші та маловідомі куточки. Лектор – Кирил Степанець, екскурсовод, автор багатьох книжок та численних публікацій, присвячених історії Києва, Київської області та Чорнобильської зони відчуження.

Коли: о 19:00.
Де: Культурно-освітній центр Бібліотеки КПІ (1 поверх), пр-т Перемоги, 37.
Вхід вільний.

ВЕЧІР КОРИСНИЙ.

Тайм-хаб: як ефективно керувати часом?

Маєте забагато справ і не знаєте, як усе встигнути? Хочете підвищити продуктивність і ефективно використовувати кожну годину в добі? Відвідайте тайм-хаб, щоб дізнатися: основні методи тайм-менеджменту, яким чином визначати пріоритети у справах, як навчитися говорити «Ні», які ресурси використовувати для кращої систематизації інформації, як поєднувати роботу, навчання, хобі та при цьому відпочивати.

Коли: о 19:00.
Де: Urban Space 500, вул. Грінченка, 9.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Summer Music Series: Bob Dylan

Його творчістю захоплювалися Патті Сміт та The Beatles, а для молоді 60-х він став голосом покоління. Зустрічайте – Боб Ділан! Феномен американської фольк-музики та одна з головних музичних фігур ХХ століття. Про його життя та творчість, а також про українське походження під час наступної лекції Summer Music Seriesрозкаже Дмитро Лавренюк, засновник гурту Cardinal Birds.

Коли: о 19:00.
Де: America House, вул. Миколи Пимоненка, 6.
Вхід вільний. Не забудьте паспорт чи посвідчення водія.

ВЕЧІР АКТУАЛЬНИЙ.

«Фейки, ботоферми і політичний SMM»

Відкрита лекція політтехнолога, спеціаліста з кризового PR і СМТ Дмитра Раімова. Заняття присвячено створенню фейкових особистостей та новин, ботофермам, інструментам і стратегіям політичного SMM.

Коли: о 19:30.
Де: Чашка Espresso Bar, вул. Вел. Васильківська, 1-3/2.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР У КІНО: українські короткометражки та опера в Мадриді

Відкрита Ніч. Відгомін

Покажуть кращі фільми програми Відкрита ніч. Дубль 22, а також фільми переможці минулих років.

Коли: о 19:00.
Де: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька, 10-а.
Вхід вільний.

Королівський театр Мадриду: Аїда

Оперу Верді «Аїда» часто називають однією з найкращих опер сучасності. У ній є все: колоритна музика, яскраві образи та незвичайний сюжет, заснований на реальних історичних подіях, що додає їй емоційної гостроти. Події розгортаються у часи, коли старовинним Єгиптом правили фараони. І не зважаючи на історичну основу, на перший план виходить особиста драма, класичний любовний трикутник та палкі ревнощі, що осліплюють й руйнують життя. Історія написання опери «Аїда» бере свій початок у 1868 році. У Єгипті тоді готувалися до відкриття Суецького каналу і Каїрського оперного театру. Для урочистих подій єгипетський уряд запропонував Верді написати оперу, яка б мала яскравий національний сюжет.

Коли: о 20:00.
Де: Баттерфляй DeLuxe, вул. Антоновича, 50.
Вартість квитків: 175 – 250 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ. Едіт Піаф та рок-н-ролл

Легенда Едіт | Пісні Едіт Піаф

Фіналістка проекту «Голос країни» Наталі Пічкур виступить з програмою «Легенда Едіт». У програмі: творча спадщина великої Едіт Піаф, наживо легендарні композиції «Padam, Padam», «Non, je ne regrette rien», «La Vie en rose» та інші, захоплюючі номери балету, архівні фото та відео французької зірки, шарм музики Франції та магія любові. 

Коли: о 20:00.
Де: Caribbean Clubвул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитків: 150 – 550 грн.

Рок-н-Ролл на Пляже – RvB

Руки'в Брюки (RvB) – українська рок-н-рол і R'n'B група – представить велику сольну програму, зібрану з пісень, написаних за роки існування. Не обійдеться і без власних інтерпретацій хітів батьків рок-н-ролу.

Коли: о 20:00.
Де: пляж ЮБК, Труханів острів.
Вартість квитків: 250 грн.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ: вистави для дорослих

Еротична мелодрама «Жага» (18+)

Бруно Кречмар зустрічає молоду дівчину, до якої, абсолютно несподівано для себе, починає відчувати непереборний чуттєвий потяг. Героя не можуть зупинити ані власний шлюб, ані таємниці минулого спокусливої Незнайомки. Спочатку він і не підозрює, що в цьому її таємничому минулому криються тіні, які несуть загрозу йому і навіть його життю... За творами Володимира Набокова. 

Коли: о 19:00.
Де: Студія театру Тисячоліття, вул. Григоренка, 26-а.
Вартість квитків: 250 грн.

Поліамори 

Чи можлива любов утрьох? Або хтось один завжди буде зайвим? Марина – самодостатня креативна менеджерка, яка цінує свободу, Юля – молода мама, мріє про шлюб та сім'ю, а Сергій – програміст, таємно зустрічався з ними обома. Але одного разу ця таємниця відкрилася.

Коли: о 20:00.
Де: Freedom Hall, вул. Кирилівська, 134.
Вартість квитків:  200 – 600 грн.