Навігатор на 29-те липня: куди піти у Києві

Навігатор на 29-те липня: куди піти у Києві

Сьогодні – останній понеділок липня. І ми знаємо, де провести його з користю. На вас чекає майстер-клас з фотографії, джазовий вечір, можливість «побачити» фільм наосліп, тобто з аудіодискрипцією, та багато іншого. 

ДЕНЬ ІЗ МИСТЕЦТВОМ.

Виставка живопису Олександра Ліпінського «Любуйтеся навколишнім, не засмічуйте Землю!»

Олександр Ліпінський народився 1949-го року у місті Києві. Ще з раннього дитинства захоплювався малюванням. У 1964 – 1969 роках навчався живопису приватно у викладача Київського Художнього інституту Григорія Хижняка і продовжив навчання в студії народного художника України Василя Забашти. 
Завод «Бетонокомплекс» та будівництво стали його основним місцем праці, а малювання залишилось улюбленою справою. До натхненної роботи в живописі його надихали твори професійних художників. Основною темою його робіт є навколишній світ, пейзажі різних періодів року, натюрморти, велика любов до природи, до нашої Землі.

Коли: 10:00 – 17:00.
Де: Музей Гетьманства, вул. Спаська, 16-б.
Вартість: за музейним квитком.

ДЕНЬ КОРИСНИЙ.

Відкритий Урок • Школа Фотографії

За 1 годину ви дізнаєтеся, як працюють основні налаштування фотоапарату і навчитеся керувати короткою і довгою витримкою, робити круті фото нічного міста, розмивати рухомі об'єкти і знімати красиво воду, заморожувати будь-які об'єкти в русі, отримувати чіткі і різкі знімки спортивних і динамічних подій.

Коли: о 15:00.
Де: Фотошкола Фотоманія, вул. Панаса Мирного, 9.
Участь безкоштовна, реєстрація.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Все про Тіндер

Якщо ти холостякуєш і шукаєш половинку для романтичних побачень чи навіть для серйозних стосунків – то в твоєму телефоні точно є Tinder. Найпопулярніший додаток для знайомств, який дуже популярний в Україні і Європі. Тисячі побачень і навіть серйозні стосунки зав’язувались тут, існують навіть цілі путівники по «тіндерленду» і правила етикету. 
Крістіна Шапран розкаже, що можна дізнатися про людину з її «аватарки», у що можна вляпатись на сайті знайомств? Вірт в інтернеті – наживка чи компромат? Як зрозуміти що тебе «розводять»? Як не стати порно-зіркою проти своєї волі? Як сховати від інших своє сексуальне життя в комп’ютері та телефоні? «Давай офлайн»: правила безпеки на побаченнях.

Коли: о 19:00.
Де: Діалог Хаб, вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР У КІНО.

Гаррі Поттер. Фільм наосліп у Музеї у темряві

Фільм наосліп – це можливість випробувати себе! Показують кіно, але ти – в масці і тільки чуєш спеціальний аудіоопис картинки (його ще називають аудіодискрипцією). Така аудіодоріжка містить не тільки діалоги й звуки спецефектів – у ній стисло описані одяг персонажів, їхня міміка і безмолвні дії.
Такий розважально-освітній показ розкаже тобі багато і про твою уяву, і про життя незрячих людей. Вони дивляться кіно саме так. 

Коли: о 19:00.
Де: Третя після опівночі, вул. О. Гончара, 45-в.
Вартість: 100 грн, реєстрація – http://bit.ly/290719_movie.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Live Jazz Monday | Ivonika

IVONIKA – свіжа кров української джазової сцени, що наповнює музику колоритним та особливим відчуттям музики. Співачка вийде на сцену у супроводі віртуозного композитора, музиканта та співака – Олександра Ремеза (фронтмен одного з найвідоміших українських rockabilly / rhythm’n’blues бендів «Руки’в Брюки» (RvB). У програмі: чуттєвий мікс джазу, соулу та блюзу, наживо композиції Ray Charles, Aretha Franklin, Sam Cook, Etta James, Otis Redding, Amy Winehouse.

Коли: о 20:00.
Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитків: 150 – 350 грн.