У Києві шахрай продав фальшивих путівок на 4 мільйони гривень

У Києві шахрай продав фальшивих путівок на 4 мільйони гривень

Правоохоронці повідомили про підозру директору приватного підприємства, який під приводом надання туристичних послуг ошукав людей на понад 4 млн грн.

Про це розповіли у прес-службі прокуратури Києва.

З метою заволодіння грошовими коштами потерпілих, зловмисник заздалегідь винайняв офісне приміщення в Дарницькому районі по вулиці Декабристів та облаштував його під туристичне агентство, – повідомили правоохоронці.

Клієнтам пропонувалися подорожі до елітних курортів Туреччини, Чехії, Мексики, ОАЕ, Індії та островів Балі, Мальдіви, Маврикій за цінами, нижчими за ринкові.

–  Надалі під приводом бронювання поїздок зловмисник підписував з потерпілими договір про надання туристичних послуг та видавав касовий ордер про отримання грошових коштів. Однак у подальшому будь-яких дій з організації цих поїздок не здійснював і документи для подорожей клієнтам не видавав, –розповіли у прокуратурі Києва.

Під час досудового розслідування до правоохоронних органів столиці звернулися 28 ошуканих громадян, які оплатили путівки у туристичному агентстві, однак послуги так і не отримали.

Наразі вирішується питання щодо обрання зловмиснику запобіжного заходу. За шахрайство йому загрожує від 5 до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.