Кияни можуть завантажувати файли з публічною інформацією

Кияни можуть завантажувати файли з публічною інформацією

Завантажити файли із Системи обліку публічної інформації на офіційному порталі Києва (https://kyivcity.gov.ua) тепер можна через Єдиний обліковий запис киянина – KyivID.

Якщо користувач не має облікового запису – необхідно зареєструватися на сайті: id.kyivcity.gov.ua, для цього достатньо вказати лише адресу електронної пошти (або номер телефону) та встановити пароль.

У разі проблем із авторизацією можна звернутися на лінію підтримки за телефоном (044) 366-80-13 або електронною поштою: [email protected].

Система обліку публічної інформації була створена у 2012 році і містить інформацію про документи з публічною інформацією, розпорядником якої Київська міська державна адміністрація.

Влітку 2014 року міська влада відкрила доступ громадян до документообігу. У авторизованих користувачів сайту з’явилася можливість не лише отримати інформацію про документ (як того вимагає закон), а й завантажити його (за умови, що документ не містить персональних даних громадян або іншої інформації з обмеженим доступом).