Навігатор на 24-те липня: куди піти у Києві

Навігатор на 24-те липня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекає зустріч із Риммою Зюбіною, вистава-презентація поетичної книжки, майстер-клас з виготовлення морозива, практикум з медитації та приборкання емоцій, відкриття нових виставок та багато іншого.

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ.

Олександр Янович. Міжсезоння

Це нова велика серія пейзажів, рівною мірою реальних та абстрактних. Автор представляє панорамні погляди на безмежний простір, заряджений великою енергією та пронизаний помітним хвилюванням. Папір у цих роботах наче дихає, його чисті ділянки межують з густо зафарбованими, фактурними, яскравими. Тверді ландшафти змішуються в один сюрреалістичний коктейль з погодними явищами. 

Коли: о 19:00.
Де: Аукціонний дім «ДУКАТ», вул. Володимирська, 5.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ІЗ ФОТО.

Відкриття «Любов в деталях» Ханни Панченко

Представниця нового покоління української фотошколи пробувала свої сили у різних жанрах образотворчого мистецтва від створення картин до репортажної та дитячої фотозйомки. Однак своє справжнє покликання Ханна знайшла в інтуїтивно-символічних сюжетах, які нерідко народжуються вже у процесі зйомки з обговорення ідей з моделями.

Коли: о 19:00.
Де: Brucie Collections Gallery, вул. Січових стрільців, 55-б.
Вхід вільний.

ВЕЧІР СМАЧНИЙ.

Історія морозива від давніх часів до наших днів

Разом із кондитеркою та авторкою морозива Морозиво ICE Love, ви дізнаєтеся історію створення найдавнішого та найпопулярнішого десерту в світі; особливості приготування, зберігання та сервірування морозива до відкриття електроенергії; а також приготуєте та скуштуєте натуральне та смачне морозиво.

Коли: о 19:00.
Де: Лекторій UA: HUB телецентр «Олівець», вул. Іллєнка, 42.
Вхід вільний.

ВЕЧІР КОРИСНИЙ: емоції та медитація

Приборкати чи відпустити. Що робити зі своїми емоціями?

Живучи в занадто швидкому та мультифунціональному світі, нам рідко випадає нагода проаналізувати / прислухатися до своїх емоцій та почуттів. Ірина Ушакова розкаже та покаже, як знайти час на свої емоції, зрозуміти їх і навіть як через емоції підвищити власну ефективність. 

Коли: о 19:00.
Де: вул. Хорива, 7.
Вартість входу (благодійний внесок): 300 грн. Реєстрація.

Трансцендентальна медитація

На зустрічі обговорять: що краде нашу увагу та енергію, коли ми цього навіть не помічаємо? що таке справжня усвідомленість і як завдяки регулярній практиці медитації можна навчитись реалізовувати свої бажання і отримувати бажані результати швидко та просто? як за допомогою регулярної практики медитації можна стимулювати мислення і зробити свій розум сильним? у чому особливості техніки трансцендентальної медитації і чому її вважають найпростішою з усіх наявних технік медитації? Лектор – Ян Тіан, сертифікований викладач трансцендентальної медитації і йога-асан Махаріши.

Коли: о 19:00.
Де: ЦеХАБ, вул. Хрещатик, 29.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ІЗ АКТОРКОЮ.

Відверто і натхненно від Римми Зюбіної!

Не пропустіть менторську зустріч із неймовірною актрисою театру і кіно, телеведучою та громадською активісткою.
Римма Зюбіна визнана найкращою акторкою останніх років рейтингу «Знято в Україні». Зіграла понад 50 ролей у театрі та 90 ролей у кіно та телефільмах. Міжнародне визнання отримала після фільму «Гніздо Горлиці», де акторка зіграла головну роль. Сам фільм отримав нагороди в Індії, Німеччині, Польщі, Болгарії та Україні. А Римма Зюбіна відзначена нагородою Української Кіноакадемії «Золота Дзиґа» за «Найкраще виконання головної жіночої ролі» Дарини у фільмі «Гніздо Горлиці».

Коли: 24 липня о 19:00.
Де: Діалог Хаб, вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

Моновистава, презентація книги

Моновистава – презентація книги «Любов, рок-н-рол і...V»! (Київ, Саміт-Книга 2019). Книга-вистава, книга-буфонада, поетична, музична, з елементами конферансу та перформансу. Книга-відчуття, відчуття часу, відчуття кохання, відчуття шаленого ритму життя в автентичних поезіях автора та еквіритмічних переспівах рок-н-рольної класики.

Коли: о 19:00.
Де: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.
Вхід вільний.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Виступи Breus та AkoDiyos

PinchukArtCentre запрошує на четвертий захід музичної програми аудіо-візуального фестивалю «Фантазери», що триває впродовж липня. Цього разу на слухачів чекають dj set AkoDiyos та музичний перформанс Breus «Кнопка». AkoDiyos (Іван Кірілов) – електронний музикант, dj та культурний діяч з Івано-Франківська. Breus (Славко Бреус) – електронний музикант, dj та культурний діяч з Одеси, організатор заходів Vse Pravilno.
 
Коли: о 19:00.
Де: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ.

Вистава «Медовий місяць»

Лора – впевнена в собі кокетка, яка знає, чого хоче, і легко домагається цього. Катя – успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Валя сім років розігрувала виставу під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. Три молоді жінки збираються у переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних висновків...

Коли: о 19:30.
Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитка: 150 – 580 грн.

ВЕЧІР У КІНО.

Звуки і образи / «Антоніо Лопес: Секс, Мода, Диско»

Антоніо Лопес – художник-ілюстратор, зірка богемної тусовки та один з головних трендсеттерів у світі моди. Його роботи – це вибухова суміш шаленого етнічного колориту, поп-арту та сюрреалізму, за які його називали Пікассо у світі ілюстрації. Ну хто б міг подумати, що скромний хлопчина з Утуадо стане справжнім королем модних вечірок.
70-ті – золотий час для Лопеса. Це час співпраці з популярними дизайнерами, дружби із зірковою тусовкою та шалених вечірок.

Коли: о 21:00.
Де: Мистецький арсенал, Вулична сцена, вул. Лаврська, 12.
Вартість квитка: 80 грн.