У столицю привезуть мощі святого апостола Андрія Першозваного

У столицю привезуть мощі святого апостола Андрія Першозваного

На святкування 1031-ї річниці хрещення України-Руси делегація від материнської Церкви Константинополя привезе мощі святого апостола Андрія Першозваного та частинку Древа Хреста Господнього.

Про це повідомив митрополит Епіфаній.

За його словами, ці безцінні реліквії прибудуть в Україну 27 липня 2019 року о 16:00 у Михайлівський Золотоверхий монастир, а вже наступного дня перебуватимуть у Святій Софії під час урочистої Божественної літургії, після якої їх візьмуть в Український Хресний Хід, який відбудеться 28 липня під час святкування 1031-ї річниці хрещення України-Руси. У понеділок мощі знову будуть на території Михайлівського Золотоверхого монастиря. У його кафедральному соборі до 18:00 всі охочі зможуть вклонитися та помолитися біля святині.

– Щиро дякуємо Вселенському Патріарху Варфоломію за такий цінний дар на святкування. Для Православної Церкви України та всіх українців надзвичайно важливо вшанувати пам’ять святого Андрія Першозваного, подвиг якого має надзвичайне значення для поширення християнства на території нашої держави, адже саме слова святого Апостола стали першою проповіддю Євангелія, сказаною на землях сучасної України, – написав митрополит Епіфаній.