Як виглядає реконструйований парк Веселка на Нивках

Як виглядає реконструйований парк Веселка на Нивках

Акуратні доріжки, сучасне освітлення та камери відеоспостереження, зелені газони із системами поливу, яскраві клумби, дитячі та спортивні майданчики, місця для пікніків – усім цим порадував мешканців масиву Нивки оновлений парк «Веселка».

Парк площею 7,9 га змінився до невпізнання, а Шевченківський район отримав нове комфортне місце відпочинку.

На відкритті реконструйованої «Веселки» зібрались як представники міської і районної влади, так і місцеві мешканці, які ділилися своїми враженнями та порадами із подальшого благоустрою парку.

– Я постійно відпочиваю в цьому парку, розповіла «Вечірньому Києву» пенсіонерка Катерина, – нині його дійсно не впізнати! Тепер тут є все, що потрібно: багато зручних лавочок, де ми можемо посидіти, доріжки стали рівні та комфортні для прогулянок із візочками. А скільки тут з’явилось майданчиків, де діти можуть гратися та займатися спортом! – радіє вона.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв із власного досвіду знайомий з парком та його історією.

– Я сам народився та виріс у цьому районі, тож знаю парк із дитинства. Він був створений разом із мікрорайоном, що забудований, в основному, хрущівками, і ніколи не відрізнявся благоустроєм, скоріше, це була закинута територія, розповів він.

– Протягом останніх 2 років ми почали відроджувати цю зону відпочинку, і нині реконструкція майже завершена. Парк має всю необхідну інфраструктуру: доріжки, лави, дитячі майданчики, майданчики для футболу, волейболу, баскетболу, – підкреслив Петро Пантелеєв.

– Місто вклало у реконструкцію порядку 25 млн грн, – відзвітував заступник голови КМДА, і всі основні роботи майже завершено.

За його словами, парк оснащений усіма необхідними засобами безпеки: камерами, підключеними до пультів спостереження поліції та тривожними кнопками. Планується і патрулювання території співробітниками муніципальної варти Києва.

– Також ми дослухаємося до пропозицій місцевих мешканців, як покращити навколишній благоустрій, – поділився Петро Пантелеєв, – Саме на їхню пораду розглядаємо можливість перенести альтанки для пікніків на інший бік парку, подалі від будинків, аби мешканцям не заважав дим від мангалів.

Інше побажання, яке висловили кореспонденту «Вечірнього Києва» жителі мікрорайону, обмежити продаж алкогольних напоїв у всіх навколишніх торгових точках, аби парк залишався не просто зоною відпочинку, але й територією здорового способу життя.

Фото Анастасії САВИЦЬКОЇ