Кличко сказав, коли відкриє "Жовтень"

Кличко сказав, коли відкриє "Жовтень"

Оновлений «Жовтень» відкриють 18 жовтня. У перший день роботи кінотеатру вхід для всіх відвідувачів буде безкоштовним. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки ходу реконструкції будівлі «Жовтня» у Подільському районі Києва.

- Ми зараз перебуваємо у кінотеатрі «Жовтень». Усі знають про трагедію, яка сталася минулого року, коли наш історичний кінотеатр згорів внаслідок підпалу. Зараз тут триває відбудова. Хоча це, по суті, буде оновлений майже на 100% кінотеатр, який відповідатиме всім нормам сучасного кінотеатру. Ззовні приміщення буде таким, яким його багато років знають кияни, але всі внутрішні приміщення та усе обладнання будуть нові. Це буде один з найкращих комунальних кінотеатрів Києва, – зазначив Віталій Кличко.

Він розповів, що на 18 жовтня заплановане відкриття оновленого кінотеатру.

- Будемо раді всіх вітати у новому кінотеатрі. У перший день запрошуємо всіх на безкоштовні кінопокази. І кілька днів після відкриття, як мені сказали, тут безкоштовно пригощатимуть поп-корном, – сказав мер Києва.

Віталій Кличко також подякував будівельникам, які працюють над відновленням «Жовтня».  Зараз тут удень і вночі працюють більше 300 людей.