На станції Золоті ворота відкриють виставку скульптур

На станції Золоті ворота відкриють виставку скульптур

Спільний проект “Free to create” (Вільні творити") запрацює восени у арт-вестибюлі станції “Золоті ворота”. Експозиція складатиметься з робіт студентів школи “Скульптурний цех”.

“Скульптурний цех” навчає усіх бажаючих мистецтву форми уже 5 років. Спробувати себе у скульптурі чи рисунку може кожен, не зважаючи на вік чи професію. Це можливість переосмислити власне життя та удосконалити навички у обраному професійному напрямку. У “Скульптурному цеху” розповідають, що професійними митцями після навчання стають не тільки ті, хто має художню освіту, а й 3D моделери, графічні дизайнери, лялькарі, кондитери і навіть зубні техніки.

- Всі автори проекту - наші пасажири, додають у столичному метрополітені, і цим спільним проектом ми хочемо показати, наскільки неймовірні люди можуть їхати поряд в одному вагоні. Важливо більше звертати увагу один на одного та бути ввічливими, - розповіли в прес-службі київського метрополітену. 

Наразі представники “Скульптурного цеху” розпочинають відбір робіт для експозиції. Сама ж виставка відкриється у жовтні та триватиме близько місяця.