Навігатор на 17-те липня: куди піти у Києві

Навігатор на 17-те липня: куди піти у Києві

Cьогодні на вас чекає творчий вечір, присвячений Анні Ахматовій, відкриття виставки «Відновлення свідомості», корисні лекції, як зробити власний канал на YouTube, та професійний розвиток, зустріч для жінок про любов до себе, концерт на Трухановому острові та багато іншого.

ВЕЧІР ЮВІЛЕЙНИЙ.

«Анна Ахматова. Касандра срібного століття»

Творча зустріч з актрисою і режисеркою Юлією Сак до 130-річчя від дня народження Анни Ахматової. У програмі: показ авторського короткометражного художнього фільму  «Анна Ахматова. Касандра срібного століття», вистава «Анна Ахматова. Самотність», спілкування з актрисою та режисеркою Юлією Сак.

Коли: о 17:00.
Де: Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського, вул. М. Рильського, 7.
Вартість: за ціною вхідних квитків до музею.

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ.

Оля Рондяк та Монік Ролінз: Відновлення свідомості

Натхнення, надія, оновлення, приналежність до спільної культури та духовності пов'язують Олю Рондяк та Монік Роллінз, дві діаметральні протилежності у своїй творчій діяльності, що і віддзеркалює ця виставка, вивільняючи поривання їх української душі, та представляючи різне бачення, однаково спокусливе  для глядача. 

Коли: відкриття о 18:00.
Де: Gallery 83, вул. Тарасівська, 3-а.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ІЗ КОРИСТЮ.

Палець вгору: як зробити власний канал на YouTube

На лекції ви дізнаєтеся про принципи роботи наймасштабнішої соцмережі світу, де шукати ідею блогу, які завдання вирішує YouTube для бізнесу, як працювати з рекламою на платформі, скільки коштує ведення власного каналу,  чи варто малому та середньому бізнесу використовувати цей ресурс.

Коли: о 19:00.
Де: Bazilik, вул. Воздвиженська, 54.
Вартість: 300 гривень. Реєстрація.

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.

Любов до себе! Що таке любов?

Безкоштовна зустріч із психологом на тему «Любов до себе! Що таке любов?». Любов до себе – це природна і приємна турбота про себе, про своє тіло, розум, душу і дух. Навіть якщо інших, вам здається, ви любите більше, у вас буде можливість – спробувати полюбити СЕБЕ!

Коли: о 19:00.
Де:  Парк «Перемоги», метро Дарниця.
Вхід вільний, запис через вайбер / телеграм за номером: 067-235-87-25.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Кар'єра як проект: навіщо планувати професійний розвиток?

На зустрічі поговоримо про таке: кар'єрні стратегії – якими вони бувають? Як планувати власний професійний розвиток  в світі, де мало не щодня з'являються нові професії? Як познайомитись з собою, як професіоналом? А головне – що робити після знайомства? Що таке «гнучке планування кар'єри» і чи дійсно вам треба знати «ким я бачу себе через 5 років»?

Коли: о 19:00.
Де: Creative Women Space, Михайлівський провулок, 9-б.
Вартість квитка: 150 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Sunset Live Wednesdays: Julinoza

Цей проект відкриває слухачеві світ нового покоління музики. Створений Юлією Запорожець – композиторкою, піаністкою, вокалісткою, лауреаткою багатьох міжнародних музичних конкурсів та учасницею Голосу Країни 2017. JULINOZA стали учасниками багатьох міжнародних фестивалів сучасної музики, їх треки можна почути не тільки на радіостанціях нашої країни, але і за кордоном. Також JULINOZA створюють музику до кіно, мультфільмів, мюзиклів, академічну музику та працюють з неординарними перформерами нашої країни. 

Коли: о 19:30.
Де: ЮБК, Труханів острів.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ.

Вистава «Hooligan»

У процесі дослідження теми хуліганів та пошуку приміщення для вистави, команда зрозуміла, що буде працювати із текстом поеми  Джона Мілтона «Втрачений рай», бо ця історія бунту, непокори, маскулинності, боротьби проти налагодженої системи цінностей та будь-якої системи дуже співзвучна з темою футбольних фанатів.

Коли: о 19:45.
Де: Мистецький арсенал, 2-й поверх, вул. Лаврська, 12.
Вартість квитків: 250 гривень.

​ВЕЧІР У КІНО.

Подорожі за горизонт / «Парування» реж. Ліна Марія Маннгаймер

Фільм «Парування» досліджує романтику цифрового покоління. Герої повнометражної картини Ліни Марії Маннгаймер – Наомі та Ерік, двоє незнайомих між собою людей, які відгукнулися на режисерський пост у соцмережах. Ліна шукала 18 – 25-річних хлопців і дівчат, які будують стосунки онлайн. За її умовами, учасники мали надати доступ до своїх акаунтів і щотижня зідзвонюватися з нею по Skype. Обрані герої також мали цілий рік знімати відеощоденник. Таким чином режисерка хотіла дослідити ставлення до стосунків представників «цифрового покоління».

Коли: о 21:00.
Де: Мистецький арсенал, Вулична сцена, вул. Лаврська, 12.
Вартість квитка: 80 гривень.