Як проїхатися з центру Києва до Солом’янки на маршрутці «нового покоління»

Як проїхатися з центру Києва до Солом’янки на маршрутці «нового покоління»

Завдяки маршрутці від UberShuttle з центру Києва до Солом’янки можна дістатись досить швидко, комфортно і недорого.

У травні цього року в Києві запрацював новий сервіс UberShuttle – зручний аналог столичних маршруток. Найпершим його маршрутом став шлях з Виноградаря до центру міста і назад. Але нещодавно для мешканців столиці запустили ще один – з Бессарабки до Солом’янки.

Журналісти «Вечірнього Києва» потестили новий маршрут!

Як замовити?

Замовити місце у комфортабельному мікроавтобусі можна через мобільний додаток Uber. Потрібно обрати маршрут, місце посадки та висадки. Все це можна зробити, натиснувши на меню у верхньому лівому кутку додатка.

Автобуси курсують кожні 15 хвилин, а пасажиру у режимі реального часу надходять сповіщення, через скільки хвилин водій буде на точці посадки. Коли місце в транспорті буде підтверджено, можна переглянути інформацію про водія та вказівки. Ще додаток показує різноманітні деталі: кількість поїздок водія «шатлом», оцінка від попередніх пасажирів та стаж роботи.

Маршут «Бессарабка – Солом’янка» та точки посадки

Працюють «шатли» з 07:00 до 21:00 з понеділка по п’ятницю. Точки посадки та висадки пасажирів такі:

  • вул. Еспланадна (парковка біля «Олімпійського») – вул. Саксаганського, 30 (біля автобусної зупинки) – вул. Саксаганського, 44-а (навпроти Musafir) – вул. Саксаганського, 68/21 (біля Domino`s Pizza) – вул. Льва Толстого (біля зупинки навпроти Tower) – вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 8 (біля автобусної зупинки) – вул. Василя Липківського, 40 (біля НАВС) – просп. Повітрофлотський, 30 (біля Національної Академії оборони України) – просп. Повітрофлотський, 38 (біля автобусної зупинки «вул. Освіти») – просп. Повітрофлотський, 52\1 (біля ресторану «Чайхона Базар») – просп. Лобановського, 4-а (біля автобусної зупинки) – просп. Лобановського 56/21-а (БЦ Star Center) – вул. Солом’янська (біля автобусної зупинки «Поліклініка»).

Комфорт

Порівняно зі звичайними маршрутками, головною перевагою UberShuttle є те, що для кожного пасажира бронюється «своє» місце, а стоячих немає взагалі. Для безпеки пасажирів у всіх «шатлах» є ремені безпеки (і вони працюють!).

Оплата та ціни

Якщо пасажир обрав оплату готівкою, потрібно сплатити за проїзд водієві. Також оплатити поїздку можна через додаток. Ціни доступні. Наприклад, журналістка «Вечірнього Києва» сплатила 15 грн за поїздку від НСК «Олімпійський» до вулиці Солом’янської.

Вартість поїздки з UberShuttle залежить від відстані. Пасажирам пропонують такі розцінки:

  • 15 грн за поїздки від 0 до 8 км;
  • 20 грн за поїздки від 8 до 12 км;
  • 25 грн за поїздки від 12 до 16 км;
  • 30 грн за поїздки понад 16 км.

Дорого чи ні – вирішувати вам, але комфорт у будь-якому випадку вартий цієї суми!

Нагадаємо, як ми проїхалися одним із напрямків – з Виноградаря у центр столиці.