Київ шукає нового директора Департаменту соціальної політики: скільки триватиме конкурс

Київ шукає нового директора Департаменту соціальної політики: скільки триватиме конкурс

Місто оголосило конкурс на заняття вакантної посади директора Департаменту соціальної політики КМДА, документи на який приймаються до 25 липня 2019 року. Посадовий оклад нового відповідального за соціальну політику столиці становитиме 10 990 грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні Київського міського голови № 599 від 10 липня 2019 року.

Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, заяви на участь у конкурсі приймаються до 18:00 25 липня. Необхідні документи можна подати конкурсній комісії особисто або надіслати поштою.

Тестове випробування кандидатів відбудеться 31 липня 2019 року о 10:30 за адресою: вул. Хрещатик, 31.

Претенденти на дану посаду повинні мати вищу освіту з кваліфікацією не нижче магістра, досвід роботи на посадах державної служби, в органах місцевого самоврядування, або 2-річний досвід роботи на керівних посадах у організаціях різних форм власності.

Від кандидатів вимагається вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, організаторські здібності та лідерські якості, а також знання в області законодавства України, особливо – спеціального законодавства, пов’язаного із соціальною сферою.

Посадовий оклад директора департаменту становить 10 990 грн, із додатковими надбавками, доплатами та преміями, передбаченими Законом України «Про державну службу».

Нагадаємо, мер Києва призначив Марину Радову виконувачем обов’язків начальника Управління туризму та промоцій КМДА.