Китайські «дракони» принесли киянам 5 золотих нагород на чемпіонаті з веслування

Китайські «дракони» принесли киянам 5 золотих нагород на чемпіонаті з веслування

На Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон», який закінчився у Києві 7 липня, збірна столиці показала блискучий результат і виборола 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Про це повідомляє офіційний сайт КМДА з посиланням на директора Департаменту молоді та спорту Вадима Гутцайта.

– 12 нагород отримали кияни на Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон», – відзначив він.

Вадим Гутцайт нагадав, що це зовсім новий для України вид спорту, який декілька років тому мав лише 2 човни, а нині в Україні налічується понад 15 тис. спортсменів із цього виду.

– Гарним показником є те, що вже 12 вересня у Києві пройде Чемпіонат Світу серед клубних команд ICF. Київ із кожним роком наближається до статусу спортивної столиці Європи. Нам є чим пишатися!, – наголосив директор Департаменту молоді та спорту КМДА.

Чемпіонат Світу серед клубних команд ICF із веслування на човнах пройде у Києві 9 – 16 вересня. Як повідомляє Федерація веслування на човнах «Дракон», у рамках змагань для спортсменів, які беруть участь, тренінг відбудеться 9 – 11 вересня, а самі змагання триватимуть 12 – 15 вересня.

Варто зазначити, що минулого року команда з Києва на Чемпіонаті Європи посіла друге загальнокомандне місце і виграла 27 золотих, 17 срібних, 5 бронзових нагород.

Довідка. Веслування на човнах «Дракон» – це видовищний вид спорту. Спортсмени веслують на каное з головою дракона і хвостом. Попереду знаходиться барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Історія цього виду спорту почалася більше ніж 2000 років тому в Китаї.