Це – маніпуляція: Кличко пояснив чутки про вартість нового мосту

Це – маніпуляція: Кличко пояснив чутки про вартість нового мосту

Вартість пішохідно-велосипедного мосту не змінилася у порівнянні з попередньо заявленою.

Мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», що всі закиди про нібито здорожчання об’єкту є неправдою і маніпуляціями. Про це інформує сайт КМДА.

– Коли беруть і складають суми вартості кількох об’єктів: Володимирської гірки, підпірних стінок схилів, фонтану, оновлення парку «Хрещатий», і звинувачують у тому, що зросли видатки на міст – це маніпуляція! Вартість зведення мосту не підвищувалася, – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва нагадав, що всі документи стосовно витрат на будівництво міська влада передала до Інституту досудових експертиз та КРУ для перевірки на відповідність вартості  здійснених робіт і придбаних будівельних матеріалів.

– Більше того, на сьогодні оплатили лише 210 мільйонів. Це ті кошти, що пішли тільки на конструкцію цього мосту. За виконання робіт ми зможемо заплатити підрядникам тоді, коли пройдуть всі перевірки, – сказав Віталій Кличко.

Коментуючи якість скляних вставок на мосту, мер зазначив, що вони безпечні. А пошкодження, що з’явилися на скляній поверхні, – результат дій вандалів.

Нагадаємо, що Віталій Кличко обіцяв, що вартість усіх робіт, пов’язаних із мостом та суміжними об’єктами, яка складали близько 400 млн грн, дослідять спеціальні ревізійні органи.