У столиці відкриють «Музей» виборчого трешу

У столиці відкриють «Музей» виборчого трешу

Незвичну експозицію прикладів передвиборчого «гречкосійства» розмістять на четвертому поверсі Національного музею історії України. Це спільний проект музею та руху «ЧЕСНО».

У «Музеї» виборчого трешу будуть представлені одні з найбільш вражаючих та дещо абсурдних прикладів «гречкосійства» кандидатів під час виборів різних років, зібраних Рухом «ЧЕСНО», нашими партнерами та читачами, – повідомляють у НУМІ.

Ані Рух «ЧЕСНО», ані Національний музей історії України не виступають «за» чи «проти» будь-якого політика чи політичної партії. У музеї буде дотримано баланс експонатів від різних політичних сил. Мета – нагадати українцям, що ганебне явище не має толеруватися у свідомому суспільстві, адже призводить лише до змагання «гаманців», а не досвіду та програм політиків.

Коли: Експозиція буде відкрита щодня до 10 серпня (у будні з 10:00 до 18:00 та вихідні з 11:00 до 19:00) за винятком 20 та 21 липня (дня тиші та дня парламентських виборів).

Де: НМІУ,  вул. Володимирська, 2.

Вартість: вхід на експозицію 5 липня та 6 липня – безкоштовний, у решту днів – за вартістю стандартного квитка до Національного музею історії України для огляду одного поверху.