Поліція допоможе киянам боротися з кальянами на пляжах

Поліція допоможе киянам боротися з кальянами на пляжах

У столиці, поруч із зеленими зонами та пляжами, почали масово встановлювати кальян-зони. Кияни скаржаться, адже дихати цим шкідливо. У кальяні дуже велика концентрація важких металів, чадного газу, які є дуже токсичними для серцево-судинної і дихальної систем. Ну а ще – це поганий приклад для дітей.

Але зрозуміло, що це чийсь бізнес, який приносить прибуток. То хто ж дозволяє горе-підприємцям шкодити нашому здоров’ю? Чи видає їм на цей хтось дозвіл? «Вечірка» попросила прокоментувати ситуацію генерального директора КП «Плесо» Олега Юсипенка.

– Тут дійсно проблема. Це категорично заборонено на пляжах міста. Ні з ким договорів на облаштування кальян-зон ми не підписуємо. Особисто я проти цього. Воювати з ними дуже важко. «Підприємець» ставить тут свій кальян, приїздять наші інспектори, він пересуває його на 100 метрів. Якщо бачите таку ситуацію, викликайте поліцію, – зазначив Олег Юсипенко.

Звичайно, боротися з кальянщиками досить складно, але якщо кияни почнуть масово телефонувати за номером 102, то горе-підприємцям доведеться згортати свій бізнес.