Молоді розкажуть, як обрати професію у столиці

Молоді розкажуть, як обрати професію у столиці

Київський молодіжний центр звертає увагу на профорієнтацію молоді, як чинник правильного вибору професії. Щоб обговорити цю проблему, 9 липня влаштують круглий стіл «Профорієнтація та / чи успішна кар’єра».

Основною метою круглого столу є оцінка ефективності дійсних профорієнтаційних підходів та пошук способів їхнього покращення. У ході дискусії планується проаналізувати статистику профорієнтаційної роботи з молоддю у Києві, виділити сильні та слабкі сторони професійної орієнтації, вивчити профорієнтаційні потреби молоді у Києві, знайти шляхи покращення профорієнтаційної роботи з молоддю.

Учасниками заходу стануть представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших централізованих систем державних установ, громадських організацій, роботодавців.

– Запровадження на місцевому рівні профорієнтаційних програм дасть змогу молодим людям, незалежно від матеріальних можливостей та сімейних обставин, розширювати знання про світ професій та шукати своє місце у ньому, – переконана директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

За результатами обговорення під час круглого столу планується підписання учасниками резолюції про шляхи покращення профорієнтаційної роботи з молоддю.

Коли: 9 липня о 14:30.
Де: вул. Богдана Хмельницького, 8/16 , «Укрінформ».