Івана Купала 2019: де святкувати у столиці

Івана Купала 2019: де святкувати у столиці

З 6 на 7 липня в Україні відзначають магічне народне свято Івана Купала. Віддавна воно було присвячене літньому сонцестоянню й оповите містикою та легендами. Але у сучасному світі на Івана Купала вже не ловлять русалок і не шукають папороть, а весело проводять час у колі рідних та друзів. 

Івана Купала у Феофанії

На відвідувачів чекатиме: дитяча анімаційна програма Фіксики про свято Івана Купала; майданчик безкоштовних творчих майстер-класів, театральні вистави та ще багато різних розваг. 

Де: Парк «Феофанія», вул. Академіка Лебедева 37.
Коли: 6 – 7 липня, з 15:00 до 22:00.
Вхід вільний.

Свято Івана Купала на Синьому озері 

6 липня запрошують поринути в атмосферу народних гулянь на Виноградарі. На учасників чекатимуть: дитячі майстер-класи; конкурси та подарунки; святковий концерт; традиційні обряди та вогняне шоу.

Де: проспект Георгія Гонгадзе 7-б, «Синє» озеро.
Коли: 6 – 7 липня з 12:00 до 21:00.
Вхід вільний.

Фестиваль Ніч на Івана Купала 2019 Party


Нічний фестиваль відбудеться з 6 на 7 липня за участю відомих українських артистів та діджеїв. Гостям заходу обіцяють проведення традиційних купальських обрядів, майстер-класи, народні гуляння, а також безліч яскравих емоцій.

Де: ТРЦ SkyMall, пр. Генерала Ватутіна, 2.
Коли: 6 – 7 липня з 22:00 до 06:00.
Ціна: 250 грн

Фестиваль «Ніч на Івана Купала» 2019 X-PARK

Х-парк запрошує гостей на фестиваль «Ніч на Івана Купала 2019», який пройде на трьох майданчиках. У програмі: виступи етно-гуртів та колективів, концерт з хед-лайнерами, майстер-класи з народних мистецтв, фуд-корти і ярмарок хенд-мейд товарів, конкурс дитячої творчості, вечірнє вогнище, ритуал спуску вінків на воду і чудеса купальської ночі та багато іншого.

Де: Екстрим-парк «X-Park» парк Дружби народів.
Коли: 6 – 7 липня з 22:00 до 06:00.
Ціна: від 99 грн.

На Івана Купала у Пирогові

6 липня Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує усіх бажаючих поринути у містичну атмосферу та світ українських народних традицій! Цьогоріч  відтворять купальське обрядове дійство, познайомлять з головними персонажами свята – Купалом та Мареною, проведуть майстер-класи з вінкоплетіння та заведуть традиційні хороводи навколо «купайлиці».

Де: Національний музей народної архітектури та побуту України, вул. Академіка Тронька.
Коли: 6 липня з 17:00 до 21:00.
Ціна: 50 грн – дорослий, 30 грн – пільговий.

Kupala на заводі

Прем'єра свята KUPALA відбудеться на Арт-заводі Платформа. За традицією до свята на Купала, створені локації чудесного лісу і тисячі свічок під ритми електронної музики, де всі учасники зможуть, взявшись за руки, стрибати через вогнище, плести вінки і шукати чарівну квітку папороті.

Де: Арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1.
Коли: 5 – 7 липня з 18:00 до 04:00.
Ціна: 200 грн