Киян запрошують підтримати своїх виробників

Киян запрошують підтримати своїх виробників

Цими вихідними на Контрактовій площі проходить родинний фестиваль «Свій до свого по своє». Кияни можуть придбати одяг, вишиванки, прикраси, іграшки в українського виробника. Усі товари – hand made.

– Цей фестиваль ми проводимо вперше. Мета  – підтримка українського виробника. Близько 200 майстрів сьогодні бере участь. Більша частина з них з’їхалася з різних куточків країни, розповідає організатор заходу Вікторія Кушнір.

Також для відвідувачів проходять майстер-класи з розпису пряників, керамічних фігурок, ліплення з глини, beauty-тематики. Присутніх розважають зі сцени українськими піснями.

«Вечірка» поспілкувалася з Нелею Щелок, яка власноруч шиє ляльок та симпатичних звіряток. Жінка згадує, що почала займатись рукоділлям після народження доньки. І якщо спочатку це було хобі, то зараз вже свій маленький бізнес.

– Я працювала юристом, займалася кримінальними справами. Після народження донечки хотілось прикрасити одяг, зробити якісь стрічки, бантики. Пізніше почала шити іграшки. Мені стало цікаво. Замислилась, що цим можна заробляти, коли чоловік поніс показати знайомим мої вироби, а приніс гроші. Люди почали робити замовлення. Пізніше вирішила шити карнавальні костюми дитині. Мене почали запрошувати на телебачення як експерта. І я зрозуміла, що на роботу я точно не повернусь. Працюю з дому, приділяю увагу дітям, отримую задоволення, розповідає майстриня.

А киянка Наталія виробляє та продає вишиті сережки. Кожна прикраса містить в собі маленький вишитий клаптик тканини. І здається, що вони зроблені з бісеру. Оригінально та витончено.

Вираз «Свій по свого по своє» походить з Галичини, де люди гуртувалися, щоб стимулювали розвиток вітчизняного виробництва та власного бізнесу.

Фестиваль триватиме також і у неділю з 12:00 до 22:00.