Кличко привітав українців із Днем Конституції

Кличко привітав українців із Днем Конституції

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем Конституції та зазначив, що повага до своєї держави полягає, перш за все, у дотриманні її Основного закону.

Про це повідомили у прес-службі мера.

– Конституція – це фундамент нашої державності, незалежності і демократії. Основний закон України гарантує нам багато прав і свобод. Головне – щоб норми Конституції неухильно виконувались і працювали на благо всіх українців. Щоб держава захищала своїх громадян, а вони її – поважали, – наголосив Кличко. – Сьогодні Україна проходить через складні випробування – окупація Криму, війна на сході, нестабільність політичної ситуації. І ми розуміємо, що не один виклик ще доведеться подолати на шляху утвердження нашої державності та незалежності! Але Україна, її влада і громадяни повинні робити все, аби в країні були забезпечені і дотримувалися основні принципи, гарантовані нашою Конституцією. Права і свободи людини, демократія, верховенство закону, підкреслив Віталій Кличко.

Він також зауважив, що хоча сьогодні нашому Основному закону, головному символу демократії, виповнюється тільки 23 роки, перша українська Конституція гетьмана Пилипа Орлика була упорядкована понад 300 років тому, і була однією з перших в Європі та світі.