Київ у пошуках ефективного діалогу з громадою: у 5-ти районах відбулися Форуми комунікації

Київ у пошуках ефективного діалогу з громадою: у 5-ти районах відбулися Форуми комунікації

У Києві завершився п’ятий форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу». Це був останній форум за перше півріччя 2019 року. Підбивали підсумки у одному із найбільших районів міста – Солом’янському.

На майбутніх форумах мені б хотілося бачити й залучити більше представників інститутів громадянського суспільства та активних мешканців районів. Від громадськості звучали запити щодо більш широкого інформування про ініціативи міської влади, формування та реалізацію міських політик, а також інструменти залучення представників громадського сектору до цих процесів, – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Форуми першої сесії відбулися у Голосіївському, Дарницькому, Солом’янському, Святошинському та Дніпровському районах. Загалом на 5 форумах побувало понад 300 активних громадян. За даними анкетування, яке проводилось після кожного, 90 % опитуваних вказало, що форум був для них корисний, а 85 %, що він виправдав їх очікування.

Друга сесія практикумів розпочнеться 19 вересня. Щоб стати учасником Форуму потрібно зареєструватись за посиланням. Локацію та план заходу буде надіслано учасникам на електронну пошту, не пізніше, ніж за три дні до дня проведення події.

Під час Форуму у кожному районі Києва планується проведення виставки-ярмарку успішних практик організацій громадянського суспільства, серії навчальних тренінгів та стратегічної сесії розвитку району за участю представників організацій громадянського суспільства та представників органів влади. 

А вже наприкінці осені відбудеться Загальноміський форум. На ньому обговорять локальні й загальні проблеми столиці та способи їх вирішення по кожному району міста.