Найхолодніший дитячий садок Києва модернізували

Найхолодніший дитячий садок Києва модернізували

Дитячий садок «Монтессорі-Сад» на вулиці Анни Ахматової, 14-в, був відомий своїми холодними групами та некомфортними побутовими умовами для дітей та вихователів. Тепер, завдяки столичній владі, діти взимку більше не мерзнутимуть – його зробили енергоефективним та сучасним.

Утеплено покрівлю, замінено систему опалення, встановлено систему вентиляції та рекуперації, а також замінено освітлення. Також завдяки термомодернізації заклад зможе щороку економити 300 тисяч гривень. Роботи тривали 6 місяців та обійшлися місту у 20,3 млн грн. Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв перевірив закладу та коментує:

– Температура в групах відтепер може бути такою, як захочуть вихователі. Це стало можливо завдяки електронній системі керування. Дітки точно більше не замерзнуть.

Зараз це чи не найкрасивіший дитячий дошкільний столичний заклад. В. о. директора дитячого садка «Монтессорі-Сад» Світлана Марущак розповідає, що дитячий заклад відвідує 260 дітей. Педагогіка «Монтессорі» побудована на привчанні дитини до самостійності. Групи у садочку – змішані. Одну групу можуть відвідувати діти і 3 років, і 6 років. Старші допомагають молодшим. Це дуже зручно для братиків-сестричок з невеликою різницею у віці. Так вони можуть знаходитись в одній групі, поруч. Також у садку працює інклюзивна група, у якій займаються діти з особливими потребами.

У закладі працює басейн, воду для якого у теплий час року підігріватимуть за допомогою сонячних батарей. 

За останні 3 роки, завдяки зусиллям міської влади, було проведено термомодернізацію у третині столичних шкіл та дитячих садків.