Книжковий ринок чи інтернет: що обирають кияни

Книжковий ринок чи інтернет: що обирають кияни

Для популярного книжкового ринку на Петрівці настали складні часи. Дається взнаки відчутна конкуренція з боку Інтернету та приватних книгарень. Проте є люди, які не дивлячись на онлайн-видання і книжкові магазини, все одно продовжують купляти друковані видання на ринку.

Асортимент

Прийти на Петрівку і не знайти потрібної книги майже неможливо: на книжковому ринку є майже все і на будь-яку тему.

– Тут багато ексклюзивних видань. Є живе спілкування з людьми, які самі читають ці книжки і можуть щось порадити. Я дуже часто купую книжки. Найбільше подобаються книжки з психології, – коментує Сергій.

Вартість

Купую книги саме на ринку, тому що влаштовує цінова політика і є з чого обирати. Великий асортимент навчальної літератури. У будь -якому іншому місці вона значно дорожча, – розповідає покупець Світлана.

Конкуренція

– На жаль, попит на книжковий ринок значно зменшився. Люди частіше читають книжки онлайн або замовляють в інтернет-магазинах, – розповідає продавець Андрій.

Вінтажні книги 

Не менший попит є й на потримані книги. Деякі продавці стверджують, що вінтажні видання особливим чином приваблюють читачів.

Я прийшов на ринок у пошуках старої книги. І взагалі, це особливе, аутентичне місце для мене. Люблю годинам перебирати старі книжки у пошуках особливої, – коментує студент Максим.

Відеооператор – Олександр БАРКІН