Аудитори відшкодували державі 18,8 млн грн

Аудитори відшкодували державі 18,8 млн грн

За період із січня по травень 2019 року фахівці Північного офісу Державної аудиторської служби, розташованого у Києві, зберегли бюджету 18,8 млн грн. За результатами ревізій установ, організацій і підприємств, ці кошти відшкодували державі у вигляді фінансових та матеріальних ресурсів.

Про це повідомляє прес-служба Північного офісу Держаудитслужби України.

– За січень – травень 2019 року аудитори Північного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат на суму 18,8 млн грн, – йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, за цей період було відшкодовано понад 16,1 млн грн незаконних та нецільових витрат і недостач.

У 6 випадках до установ, де виявили бюджетні правопорушення, застосували фінансові санкції – зупинення операцій із бюджетними коштами.

За результатами роботи аудиторів, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 21 управлінське рішення та виконали 66 пропозицій.

За недотримання законодавства 41 посадову особу притягнули до адміністративної відповідальності, 31 – до дисциплінарної, а трьох посадових осіб звільнили з посад.

Матеріали 43 контрольних заходів було передано до правоохоронних органів, які розпочали 13 досудових розслідувань.

Нагадаємо, аудитори КМДА виявили у роботі структурних підрозділів та комунальних підприємств столиці порушень на 1,412 млрд грн.