Навігатор на 27-ме червня: куди піти у Києві

Навігатор на 27-ме червня: куди піти у Києві

Сьогодні у киян скорочений робочий день – попереду три вихідні. Звичайно, вечір можна присвятити пакуванню валіз. Але, якщо ви на вікенд нікуди не летите (і навіть не їдете на дачу), то продивіться нашу афішу. Сьогодні є кілька вартих уваги подій (для духовного розвитку), а одна ще й для фізичного – пробіжка у гарній компанії на ВДНГ. 

Вечір музичний, присвячений Богодару Которовичу

За участі камерного оркестру ВІРТУОЗИ КИЄВА (художній керівник і головний диригент Дмитро Яблонський), у якому грають кращі учні Богодара Антоновича, його молодші колеги, «перші голоси» тодішнього ансамблю «Київські солісти», що нині об'єдналися в окремий колектив, і камерного ансамблю Мирослави Которович «АРТЕХАТТА», який вже є продовженням, новою генерацією музикантів-послідовників школи Богодара Которовича. У програмі, зокрема, прозвучать твори Мирослава Скорика (Елегія), Дмитра Бортнянського (Танець фурій), Дмитра Шостаковича (Прелюдія і скерцо), Петра Чайковського (Спогад про Флоренцію), Макса Ріхтера (Новембер).

Коли: з 19:00 по 20:30.
Де: Національна музична академія ім. Чайковського, вул. Городецького, 1-3/11.
Вхід вільний.

Вечір благодійний: На Шапку «Антоніна та Орест» та гурт «Сонячна Машина»


#НаШапку Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців. Музиканти грають найкраще, поети читають найпрекрасніше, а наші гості інколи приносять з собою подарунки, частування, або те що зробили своїми руками і що можна продати. Перед сценою стоїть шапка. У шапку, традиційно, глядачі кидають гроші. Гроші ми передаємо волонтерам центру 9/11 і фонду «Свої» і буквально рятуємо життя людям. НаШапку можна кидати і віртуально.

Коли: з 19:00 по 21:00.
Де: вул. Межигірська, 23/22.
Вхід вільний.

Вечір театральний: «Розмова, якої не було»

Сцена 77 Національної оперети України презентує нову прем'єру: «Розмова, якої не було». Трагікомедія, за п'єсою Родіона Белецького «Звук, що позаду літака, або розмова, якої не було» у постановці актора і режисера Ігоря Ніколаєва – тонка, психологічна драма, де час і простір стають дійовими особами спогадів Героя. Він, скоріше за все, знаходить істину. Принаймні, заключні слова вистави звучать обнадійливо: «Слава Богу, час ще є».

Коли: о 19:00.
Де: Київський театр оперети, вул. Велика Васильківська 53/3.
Вартість: 200 грн.

Вечір у кіно: «Відкрита ніч. Передмова»

29 червня у Києві відбудеться 22-й кінофестиваль «Відкрита ніч», який за свою тривалу історію зібрав чимало видатних учасників та переможців. З яких фільмів починали знані українські режисери? Як створюється нове короткометражне кіно? Який поштовх зробив фестиваль короткого метру під відкритим небом для молодих кінематографістів? Відповіді дізнаємося за переглядом найкращих стрічок «Відкритої ночі» на Кінокульті. Ретроспективну добірку фестивалю покажуть цього четверга.

Коли: о 20:00.
Де: в UA: HUB, що знаходиться у телецентрі «Олівець».
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2RuvgYv.

Вечір по-київськи: нові квести від гіда у капелюшку

Усіх шукачів пригод запрошують на другу презентацію нових квестів, які незабаром з'являться у мобільному додатку WalQlike та як завжди будуть безкоштовно водити тебе цікавими місцями та культурними куточками Києва! Розкажуть про два авторські маршрути, розроблені киянкою, магістром історії та професійним гідом у капелюшку Софією Грабовецькою. Walk you like, разом із вами, завдяки Софії буде досліджувати унікальні маршрути за такими напрямками – «Коти і котики Києва» та «Янгольський Київ».

Коли: о 19:00.
Де: у креативному просторі Izone, вул. Набережно-Лугова, 7.
Вхід вільний.

Вечір із користю: біг від «А» до «Я»

Школа природного бігу R-Running проведе відкрите бігове тренування разом із Андрієм Пивоваровим. Відкрите тренування – це не тільки можливість побачити як тренуються наші учні, це шанс навчитися самому, і розібрати біг від «А» до «Я». Отож киян запрошують поринути в атмосферу школи, відчути і побачити її зсередини, зрозуміти, що природний біг – це просто, перезарядитися і корисно провести час. Бігали ви раніше чи ні – значення не має.

Коли: о 19:30.
Де: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1.
Участь безкоштовна, але РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ‘ЯЗКОВА http://bit.ly/RUNNING_OPEN.