Київ зробив перший крок до електронних виборів

Київ зробив перший крок до електронних виборів

У Kyiv Smart City Hub відбувся воркшоп «Громадський бюджет: як втілити ідею в реальність», організований міською ініціативою Kyiv Smart City. На ньому підбили підсумки попередніх років та дали учасникам практичні поради стосовно того, як привести свій проект до перемоги.

Про це повідомили у Kyiv Smart City.

– Можливості Бюджету участі мають бути максимально якісними і доступними для всіх. Ми постійно працюємо над удосконаленням платформи. Дані голосуючих максимально захищені, а результати – достовірні. Тому ми еволюційно прямуємо до впровадження електронного голосування. На прикладі Громадського бюджету можна побачити всі переваги цього сучасного та достовірного способу волевиявлення, зазначав директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Під час воркшопу координатор ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко розповіла про взаємодію громадськості та влади, співголова оргкомітету інформаційної кампанії Громадського бюджету Олексій Коваленко – про особливості проведення інформкампаній. Автор 49 проектів-переможців Ярослав Федоренко розповів, як написати успішний проект, а автор одного з найуспішніших проектів Олег Мельник поділився секретом, як набрати максимум голосів. Також про те, як перемогти у Бюджеті участі, розповіли Дмитро Бридня (проект смарт-вулиці на Татарці) та Марія Назарова (проект «РеаніМетро»).

Бюджет участі  це сучасний та ефективний інструмент покращення життя в місті, і кияни вже остаточно в цьому переконалися. Якщо в 2016-му на розгляд було подано 467 проектів, то цього року 2119, тобто в 4,5 рази більше. До голосування, у якому взяли участь 191 714 громадян, було допущено 1578 проектів. З них перемогли 554 в найрізноманітніших сферах.