Учні Києва отримають новий проїзний документ

Учні Києва отримають новий проїзний документ

Починаючи з листопада, школярі Києва отримають можливість користуватися безкоштовним проїздом у громадському транспорті за єдиним учнівським проїзним квитком у вигляді пластикової картки – Kyiv Smart Card. Послуга замовлення учнівського квитка для своєї дитини почне працювати на сайті КМДА вже з 10 липня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київради Олександр Гончаров.

– Батьки, увага! Право безоплатного проїзду школярам в громадському транспорті Києва з 1 листопада 2019 р. буде давати тільки електронний учнівський квиток-картка, – йдеться у дописі.

За інформацією депутата, з 10 липня у персональному кабінеті киянина КМДА планується відкриття послуги замовлення батьками учнівського квитка для своєї дитини.

Той, хто не має облікового запису Kyiv ID, може створити його за посиланням.

Нині оголошено тендер на «електронний квиток учня установи загальної середньої освіти». Кінцевий термін подачі заявок 26 червня, аукціон відбудеться 1 серпня.

Згідно з тендерною документацією, учнівський квиток виглядатиме як банківська картка з персональними даними учня. Додатково на картці можуть бути вмонтовані чіп-модулі, які вказуватимуть на використання учнівського квитка в інших системах електронного обліку. За необхідності картки зроблять зі шрифтом Брайля.