Скільки дворів відремонтують у Деснянському районі

Скільки дворів відремонтують у Деснянському районі

У Деснянському районі представники Київської міської державної адміністрації перевірили об’єкти будівництва та капітального ремонту. У тому числі будівництво на Троєщині транспортної розв’язки на перехресті вулиць Каштанова та Оноре де Бальзака, а також роботи з асфальтування прибудинкових територій.

Про це перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Сьогодні інспектували об’єкти будівництва та капітального ремонту в Деснянському районі. Загалом картина мене порадувала. Окремо скажу про роботи з асфальтування прибудинкових територій. Був приємно вражений підходом у роботі, – написав він.

За його інформацією, загалом цього року дорожнє покриття відремонтують на 110 об’єктах у Деснянському районі. Наразі роботи завершено вже на 20-ти.

Перелік адрес, за якими відбудуться ремонти прибудинкових територій, можна подивитися тут.

– Обговорення робіт із мешканцями та врахування їхніх побажань, на мою думку, – це правильний алгоритм дій, який забезпечить задоволення від якості виконаних робіт обидвом сторонам діалогу. Хотілося б, щоб у всіх районах перейняли такий, на перший погляд, простий метод взаємодії, – зазначив Микола Поворозник.