«Лосі» не проїдуть: на підходах до мосту Кличка встановили шлагбауми

«Лосі» не проїдуть: на підходах до мосту Кличка встановили шлагбауми

Відтепер бажаючі проїхатися на авто пішохідно-велосипедним мостом над Володимирським спуском зустрінуть на своєму шляху нездоланні перепони.

На під’їздах до площі біля Арки дружби народів, яка веде до мосту, встановили шлагбауми – зі сторони вулиці, біля Національної філармонії, а також з боку парку. Про це генеральний директор Центрального парку культури і відпочинку м. Києва Артем Сауляк написав на своїй сторінці у Facebook.

– Дорогі Кияни та гості столиці! Місто встановило нові шлагбауми на території Арки дружби народів! Так як площа Арки дружби народів є пішохідною зоною, де гуляють мами з дітьми, гості столиці, їздять на велосипедах та роликах! – йдеться у дописі.

За словами Артема Сауляка, право заїжджати на площу мають лише оперативно-рятувальні машини – поліція, швидка допомога та Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Тож директор парку просить відвідувачів із розумінням ставитися до вимог щодо поведінки у громадському місці.

Велике прохання ставитися з повагою до майна громади міста Києва. Поважайте один одного! – закликає чиновник.

Нагадаємо, 17 червня позашляховик Mercedes, порушуючи правила, заїхав на новий пішохідно-велосипедний міст у Києві. Пізніше правоохоронці встановили особу власника авто.

Фото з Facebook-сторінки Артема Сауляка