Навігатор на 25-те червня: куди піти у Києві

Навігатор на 25-те червня: куди піти у Києві

Сьогодні киян запрошують на дві події, під час яких розкажуть, як активістам керувати містом. На сімейну комедію, презентацію книги про важливість емоційного інтелекту у бізнесі, та вечір которелаксу – для котолюбів і просто добрих людей.

Вечір активних киян: «Навчись впливати на бюджет»

Якщо ви активний киянин та прагнете змін, тоді вам варто піти на перший із циклу практичних семінарів «Взаємодія із владою» на тему «Навчись впливати на бюджет: нарешті, щось не про ГБ». На виході, кожен із учасників сформує послідовність конкретних успішних кроків, які призведуть до реалізації ідеї або проекту у спільній взаємодії із міською владою та партнерами.

Коли: о 18:00
Де: Хрещатик 36, 1 поверх у приміщенні лекторію.
Вхід за реєстрацією: https://forms.gle/uCyxHmnnFCerPte98.

Ще один Вечір активних киян: «Громадський бюджет: як втілити ідею у реальність»

Міська ініціатива Kyiv Smart City запрошує на воркшоп «Громадський бюджет: як втілити ідею в реальність», що відбудеться 25 червня на ВДНГ. На ньому автори проектів та кияни, що планують долучитися до Громадського бюджету, дізнаються про те, як створити проект та ефективно використовувати платформу. Серед спікерів будуть директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, координатор міської ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко та автор 49 проектів-переможців Громадського бюджету-2020 Ярослав Федоренко.

Коли: 25 червня, 13:45 – 15:30 (13:45 – 14:00 – Welcome coffee, 14:00 – 15:30 – workshop).
Де: Kyiv Smart City Hub (ВДНГ, просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон 5).
Реєстрація: за посиланням.

Вечір лекційний: чи був Индик

Индик чи індик? Етер чи ефір? До Парижу чи до Парижа? Політикиня чи жінка-політик?
Сьогодні до нового правопису більше запитань ніж відповідей. Як же не заплутатись і розуміти всі правила і нововведення? Тоді не пропустіть лекцію «Правопис за законом» від мовних експертів Безкоштовні курси української мови та порталу Є-Мова.

Коли: 19:00.
Де: Володимирська вулиця, 43.
Вхід вільний. Реєстрація за посиланням: http://bit.do/pravotisZaZakonom

Вечір релаксу: медитація під звуки тибетських чаш та мурчання котів

Чарівні звуки унікальних древніх музичних інструментів занурять вас в момент внутрішнього спокою та рівноваги. Їх цілюща дія на організм відновить баланс між всіма рівнями енергії. На фізичному рівні сеанс допоможе покращити роботу головного мозку, слух, зір, відновить нервову систему, посилить біополе, розслабить м'язи, а компанія котиків навколо зробить вечір дивовижним та незабутнім. Захід благодійний. Виручені кошти підуть на оплату лікування підопічних котів Благодійного Фонду Кото-Ярмарок. Тривалість сеансу: 2 год.

Коли: о 19:00.
Де: Центр Кототерапії Кото-Ярмарок, вул. Воздвиженська, 14.
Вартість: 500 грн.
Оплата та реєстрація за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/250619.

Вечір книжковий: як використовувати емоційний інтелект у бізнесі

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Kozlova Valeria, викладачки #LvBS. Видання є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі. Книга розповідає, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту (EQ).

Коли: 18:30.
Де: Київський центр Українського католицького університету, вул. вул. Івана Мазепи, 10-а.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://lvbs.top/044.

Вечір театральний: «Дім божевільних» 


Плеяда чудових акторів запрошує на веселу і повчальну комедію «Дім божевільних». До свого племінника Чічілло, невдахи-студента медуніверситету, який заради гри у карти покинув навчання, приїздить мільйонер Феліче Шашамока з Роккасєка. Племіш для того, щоб розрахуватися з боргами, вдається до брехні: своєму заможному дядечку він видає бажане за дійсне, що мовляв, диплом лікаря-психіатра у нього «в кишені», а в Неаполі він відкрив психіатричну лікарню і з успіхом лікує пацієнтів… Дві години комедії характерів переконають вас в тому, що диваки серед нас. І будьте обережні, бо можливо один із них – актор, що репетирує Отелло, – сидить зараз поруч із вами!

Коли: 16:00 по 17:45.
Де: театр «Актор», вул. Велика Житомирська, 40.
Вартість: 100 – 250 грн.