Як втілити ідею в реальність: на ВДНГ проведуть воркшоп

Як втілити ідею в реальність: на ВДНГ проведуть воркшоп

Міська ініціатива Kyiv Smart City запрошує на воркшоп «Громадський бюджет: як втілити ідею в реальність», що відбудеться 25 червня на ВДНГ.

На ньому автори проектів та кияни, що планують долучитися до Громадського бюджету, дізнаються про те, як створити проект та ефективно використовувати платформу.

– Київ бере участь у Громадському бюджеті вже четвертий рік поспіль, і щоразу кількість киян, які подають власні проекти або голосують за чужі, зростає. У перший рік перемогло більше ніж 60 проектів на суму майже 50 млн грн. А цього року переможців 554, бюджет проекту склав 160 млн грн. Ця тенденція підтверджує важливість проекту для киян, – повідомляють організатори.

До участі у воркшопі запрошуються активні громадяни, представники команд проектів Громадського бюджету та кияни, які планують подавати власні проекти. Після виступів спікерів усі учасники зможуть обговорити принципи роботи бюджету участі. Серед спікерів будуть директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, координатор міської ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко та автор 49 проектів-переможців Громадського бюджету-2020 Ярослав Федоренко.

Учасники воркшопу проаналізують особливості кампанії Громадського бюджету-2020 і отримають практичні поради з написання успішного проекту. Також вони дізнаються, як створити ефективну команду, обговорять особливості проведення промо-кампанії проектів та механізми захисту голосів від можливих маніпуляцій.

Коли: 25 червня, 13:45-15:30 (13:45 – 14:00 – Welcome coffee, 14:00-15:30 – workshop).
Де: Kyiv Smart City Hub (ВДНГ, просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон 5).
Реєстрація: за посиланням.