Київ хоче академічний статус для «Актора»

Київ хоче академічний статус для «Актора»

Київська влада звернеться до Міністерства культури України щодо надання статусу академічного творчому колективу комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Актор».

Колектив театру має видатні досягнення у розвитку вітчизняної культури і заслуговує на підвищення статусу. Таке рішення ухвалено розпорядженням КМДА № 1111.

– Для кожної людини мистецтва є необхідним визнання її безумовного таланту. І ми як представники міста готові всіляко підтримувати і сприяти творчому розвитку театру. Надання статусу академічного має показати громадськості і самому колективу театру, що ми щиро цінуємо їхню діяльність, бачимо безперервну роботу та самовдосконалення. «Актор» є тою важливою складовою театрального мистецтва Києва, що постійно рухається вперед і є яскравим прикладом для інших, – зазначила директор Департаменту культури Діана Попова.

За її словами, цей творчий колектив стимулює експериментальний творчий пошук і надає можливість молодим режисерам, сценографам здійснювати самостійні постановки, активно сприяє входженню вітчизняної культури до світового гуманітарного простору. Протягом багаторічної діяльності заклад успішно розвиває і популяризує театральне мистецтво, постійно збагачує репертуар творами вітчизняної і світової класики, працює над створенням оригінального сучасного репертуару.

Надання нового статусу вплине на подальший професійний розвиток колективу, сприятиме зростанню їхнього потенціалу та міжнародного авторитету.