Навігатор на 24-те червня: куди піти у Києві

Навігатор на 24-те червня: куди піти у Києві

Понеділок – день легкий! Особливо, якщо ввечері стільки цікавих подій. Музика, театр, корисні лекції та презентації. На більшість із запропонованих імпрез – вхід вільний. Ну а джазовий вечір у чи не найгарнішому місці столиці меломанам пропустити взагалі гріх.

Вечір джазовий: Revoir Paris Trio у «Мушлі»


Улюблений музичний відкритий майданчик киян вже традиційно приймає у себе найкращих джазових музикантів Франції, які потім виступають в рамках LeopolisJazzFest. Сьогодні у «Мушлі» Концерт Renaud Garcia-Fons «Revoir Paris/Знову побачити Париж» (Франція). Вони мали за орієнтир ідею «створити своєрідну камернy музикy, граючи разом, шукаючи нюанси, текстури звуків, починаючи з акустики».

Коли: 19:30.
Де: сцена «Мушля», Маріїнський парк.
Вхід вільний.

Вечір літературно-театральний: «Таємницю Шопена» і Шмітта

Кияни мають нагоду побувати на театральній презентації нового видання Е.-Е. Шмітта Eric Emmanuel Schmitt, обговорення книжки і зйомки буктрейлера події. «Таємницю Шопена» театралізують у «Сузір’ї» (за мотивами книжки Еріка-Емманюеля Шмітта «Мадам Пилінська і таємниця Шопена»). Після театрального дійства його учасники і видавець Анетта Антоненко (Anetta Antonenko) презентують гостям імпрези нове видання. Книга є своєрідним автобіографічним посібником усім, хто прагне писати і стати письменником.

Коли: 19:00.
Де: театрі «Cузір’я», вул. Ярославів Вал, 14-б.
Вхід вільний.

Вечір із особливим змістом: Конституція та боротьба з корупцією: блукаючи Задзеркаллям?


Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Конституційний Суд України запрошують громадськість до відкритої дискусії в межах ініціативи «Конституційні кафе». Сьогодні будуть пити каву на тему «Конституція та боротьба з корупцією: блукаючи Задзеркаллям?». Цей захід буде спрямований на обговорення у широких колах студентів, науковців, представників громадського сектору та державних органів такого принципово нового для вітчизняної правової системи, питання – роль Конституції у протидії корупції. Модератор: Олександр Водянніков, національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Коли: з 18:00 по 20:00.
Де: простір «Циферблат», вул. Володимирська, 59-а.
Вхід вільний.

Вечір лекційний: як зробити ідеальне фото

Щодня ми робимо десятки фото на смартфон чи фотоапарат, розміщуємо їх у соцмережах в об’ємах, які наші батьки робили чи не за весь рік. Але тенденції і мода на фото, фільтри, позування так швидко змінюються, що здається за всім не встигнути? 24 червня не пропустіть безкоштовну лекцію професійного фотографа Дмитра Баруліна «Витоки краси». І ви дізнаєтесь: як впливає індустрія маркетингу на загальнолюдське сприйняття краси, що формувалося впродовж історії людства, чи варто посміхатись на фото? А якщо варто, то як саме?

Коли: о 19:00.
Де: вул. Володимирська, 43.
Реєстрація на лекцію за посиланням.

Вечір у театрі: «Жінко, сядь»

Дикий театр запрошує на провокативну (як і увесь їхній репертуар) виставу «Жінко, сядь» за п’єсою Наталі Блок «Любов сильніша»… Юля і Саня– молода сім'я. У них є все для щастя: красиві діти, хороша мама і навіть пральна машинка. Та одного дня Саньок помічає неладне: борщ став кислішим, улюблена запіканка навіть на свята зникла, сорочки погано випрасувані, навіть ноги дружина перестала голити. Саньок розуміє: щось сталося і його більше не люблять... як розмотали цей сюжет – дивіться сьогодні.

Коли: о 20:00.
Де: «Мала опера», вул. Дегтярівська, 5.
Вартість: 300 грн.

Вечір лекційний: Кант, Сковорода і українсько-німецький театральний проект «Per Se»

Книгарня «Є», IX Міжнародний фестиваль сучасного танцю «Zelyonka SPACE UP» та творчий колектив вистави «Per Se» запрошують гостей на лекцію про українсько-німецький театральний проект «Per Se» за мотивами творів Сковороди та Канта. Результати творчого дослідження танцівники та хореографи оформили у виставу, поєднавши того, хто подорожує та розмірковує, з тим, хто танцює та розважається. Учасники: хореограф Світлана Олексюк, менеджер проекту «Per Se» Олексій Калюжний, перформери Віталіна Ізотова, Анастасія Запотєєва, Євген Конощук. Модератор – Олександр Маншилін.

Коли: о 19.00.
Де: Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.