Любов до Києва довела: фото столиці з висоти пташиного польоту

Любов до Києва довела: фото столиці з висоти пташиного польоту

Раптові знайомства завжди найцікавіші. Ось і журналісти «Вечірнього Києва» випадково познайомилися з росіянином, який закохався у столицю України та висловлює свої почуття у фотографіях.

У 2015 році, після 7 років життя у Москві, Ігор Заботін переїхав до Києва. Не дивлячись на те, що він мав вищу художню освіту, творчістю після навчання не займався. Але, як розповідає Ігор, в Україні «засвербіли» руки передати красу та неймовірні панорами Києва своїм друзям з батьківщини і мешканцям столиці, які, можливо, вже звикли до місцевого антуражу.

Художник почав займатися зйомками міста за допомогою квадрокоптера, щоб вмістити у кадр побільше атмосферності.

– Переїхав до Києва, бо не зміг зупинити тяжіння до цього міста. Це моє місце сили. Так буває, коли розумієш, що знайшов своє і більше нікуди їздити вже не хочеться. Хоча родичів в Україні у мене немає, може поклик якихось зовсім далеких предків, – каже Ігор Заботін.

Тепер улюбленим хобі Ігора стали зйомки Києва з висоти пташиного польоту. Його фото зачаровують і надихають як киян, так і людей з різних куточків світу.

– Всі місця у Києві улюблені, по обидва боки Дніпра. Поки, правда, не дістався до легендарної Троєщини, але є надія, що і там знайдеться щось цікаве, розповів «Вечірньому Києву» Ігор.

Більше ознайомитися з творчістю Ігора та подивитися світлини можна на Instagram-сторінці фотографа.