Голосіївський район долучився до діалогу влади з громадою

Голосіївський район долучився до діалогу влади з громадою

У столиці продовжується низка форумів організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу». Цього разу активних жителів міста та представників влади вітав найбільший район міста – Голосіївський. 

Кожен район столиці має свою специфіку, свою проблематику, свій економічний й туристичний потенціал. Кожен район гідний особистої уваги. Тому міська влада вирішила проводити форуми такого формату у кожному районі, а за результатами кожного з них наприкінці року організувати загальноміський. Я вважаю, що саме на прикладі партнерських відносин між владою та громадою можна спільно й якісно втілювати й покращувати життя киян, – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Під час одноденного форуму учасники обговорювали як використовувати ненасильницький підхід у діалозі влади та громади, як залучати ресурси для потреб ОГС та ще кілька важливих проблем. 

Форуми вже відбулися у Дарницькому, Святошинському та Дніпровському районах. Ще 6 районних форумів заплановано провести на початку осені, а вже наприкінці осені відбудеться загальноміський форум. На ньому обговорять локальні й загальні проблеми столиці та способи їх вирішення по кожному району міста.