Навігатор на 21-ше червня: куди піти у Києві

Навігатор на 21-ше червня: куди піти у Києві

Вечір п’ятниці не потребує рекомендацій… Та все ж пропонуємо Вам звернути увагу на кілька цікавих подій: виставу про трагедію Марії Каллас, виступ французького піаніста Жака Рув’є, виставку київських художників… або вечірку у стилі VOGUE BALL… І, до слова, сьогодні у місті буде особливо багато чотирилапих, бо ж саме сьогодні VII Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу».

Подія дня: з чотирилапим на роботу

Цьогоріч VII Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» відбудеться 21 червня. Усіх господарів чотирилапих запрошують долучатися.

Всеукраїнська акція «Візьми собаку на роботу» розвиває дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.

Ця традиція зародилася 17 років тому у США.  Для України ця практика відносно нова.

У 2018-му до проекту приєдналися понад 248 компаній з 53 міст України.

Вечір лекційний: сонячні божества давніх скандинавів та слов'ян

У день таємничого свята Мідсоммару, коли Сонце утверджується у своїй владі на землі, у Музеї історії Києва поговорять про давньоскандинавські та слов'янські божества, які відповідали за рух нашого найголовнішого світила і, відповідно, зміну сезонів, а також про свята, що ми досі несвідомо продовжуємо відзначати, вшановуючи прадавніх богів сонця...
Лектор заходу – викладачка Інституту Філології КНУ ім. Т. Шевченка та директорка Swedish Language School – KyivAngelina Gusar.

Коли: з 18:00 по 19:00.
Де: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.
Вхід вільний.

Вечір в театрі: драма «Каллас»

Киян запрошують переглянути  біографічну драму «Каллас». Основою вистави стали факти та домисли пов’язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас. Обожнювана усім світом співачка Марія Каллас усе життя намагалася заслужити любов. Спочатку – байдужої до неї матері. Потім – впливового чоловіка, старшого за неї на 27 років, котрий любив артистку Каллас, але не жінку. А замкнув цей ланцюжок найбагатший чоловік у світі – Аристотель Онассіс.

Коли: з 19:00 по 20:30.
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського Національної оперети України, вул. Хрещатик, 50-б.

Вечір музичний: Бах, Шуберт, Сен-Санс. Київський камерний оркестр

21 червня у Національній філармонії України виступлять французький піаніст Жак Рув’є та солісти Київського камерного оркестру. Звучатиме знана музика Йоганна Себастьяна Баха, Каміля Сен-Санса та Франца Шуберта. Диригент – Микола Дядюра.

Коли: з 19:00 по 21:00.

Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2.

Вартість: 70 – 300 грн.

Вечір мистецький: виставка сучасних київських художників

Галерея «Митець» запрошує всіх шанувальників мистецтва відвідати виставку живопису, графіки та скульптури сучасних київських художників, яка відкриється 21 червня о 17:00 і триватиме до 29 червня. В експозиції виставки представлені роботи Тетяни Мельничку, Наталії Ващук, Тетяни Самоткіної, Марини Стогнієвої, Людмили Синенко, Леоніда Бурковського, Андрія Комарницького та SONNERIE.

Коли: з 17:00 по 20:00.
Де: Художня галерея «Митець», вул. Велика Васильківська, 12.
Вхід вільний.

Вечір клубний: Pride Party x Vogue Ball

Чи були ви колись на справжньому VOGUE BALL? У рамках Прайд вечірки прекрасні друзі The House of Hobo під креативним керівництвом і за допомогою творчого натхнення Лазарєв Артемій, учасника гурту KAZAKY, неймовірного танцівника, хореографа та викладача, розірвуть ваші останні шаблони і зроблять вас частиною єдиного та прекрасного.
Музичний супровід справжньої вакханалії краси та естетики від неземної Robocat. Організатори залишають за собою право відмовити вам у вході без пояснення причин з ціллю безпеки

Коли: о 21:00.
Де: IZONE, вул. Набережно- Лугова, 8.
Вартість: 100 грн.