Під час комплексної перевірки АТ «Київгаз» виявили більше 300 порушень

Під час комплексної перевірки АТ «Київгаз» виявили більше 300 порушень

Фахівці Головного управління Держпраці у Київській області провели комплексну перевірку АТ «Київгаз». Насамперед цікавилися як на підприємстві дотримуються вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення та гігієни праці.

– Під час інспекції перевірено понад 50 структурних підрозділів АТ «Київгаз», було виявлено понад 300 порушень. Керівництво компанії попередили про необхідність негайного призупинення і заборони експлуатації окремих об’єктів та понад 20 видів робіт, відсторонено від виконання робіт понад 20 працівників та інше, ­ повідомили в ГУ Держпраці у Київській області.

Посадовими особами керівництву «Київгазу» вручено обов’язковий до виконання припис. Також були складені протоколи про адміністративні порушення на відповідних осіб.

Як зазначили фахівці Головного управління Держпраці в Київській області, деякі порушення структурними підрозділами акціонерного товариства усувалися одразу, під час проведення перевірки. Окрім цього, було розроблено відповідні заходи для ліквідації виявлених недоліків у визначений термін, керівництвом підприємства видані накази і розпорядження щодо призупинення виконання робіт та експлуатації машин і механізмів самостійно. Очільники «Київгазу» зобов’язалися усунути усі виявлені під час перевірки порушення у визначений законодавством термін.