Вбивство чи нещасний випадок: у Києві загинув відомий народний депутат

Вбивство чи нещасний випадок: у Києві загинув відомий народний депутат

Парламентаря від «Народного фронту», координатора групи «Інформаційний спротив» 46-річного Дмитра Тимчука знайдено вдома зі смертельним пораненням у голову.

Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Вивчаються всі можливі версії, одна з яких – необережне поводження з нагородною зброєю, написав Антон Геращенко. – Вічна пам'ять щирій та світлій людині. Справжньому народному депутату України.

Спочатку Антон Геращенко повідомив, що Дмитро Тимчук загинув, коли чистив зброю, але згодом відредагував свій «пост». Тіло Дмитра Борисовича виявила його дружина у їхній квартирі на бульварі Перова.

Наразі на місці події працюють слідчо-оперативні групи територіального та головного управлінь поліції. Також там знаходиться начальник столичного главку та прокурор міста Києва.

Після того, як у залі Верховної Ради дізналися про загибель Дмитра Тимчука, парламентарі вшанували його пам'ять хвилиною мовчання. Спікер Андрій Парубій висловив співчуття сім’ї, родині, близьким і всім друзям Дмитра Борисовича та достроково закрив ранкове пленарне засідання.

Водночас багато користувачів соцмереж сумніваються щодо випадковості смерті Тимчука. 

– Пишуть, що нібито випадково застрелився Дмитро Тимчук. Ця версія, звичайно ж, брехня. Тимчук був співробітником ГУР МО [Головне управління розвідки Міністерства оборони України прим. ред.]. Його вбивство стоїть в одному ряду з убивством інших українських контррозвідників – Хараберюша і Шаповала, – написав у Twitter відомий блогер та журналіст Денис Казанський.