Під Києвом пройде фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

Під Києвом пройде фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

22 і 23 червня Древній Київ Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію червня – Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». До Древнього Києва з'їдуться кращі кінні лучники з Європи та Азії, щоб позмагатися в захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Також на гостей чекають прогулянки на конях, смачні страви з багаття, ігри та забави, канатний спуск, музеї та можливість ночівлі.

«Парк Київська Русь» – це один із найбільших історико-культурних комплексів Європи, який не має аналогів у всьому світі. Тут на основі наукових знань НАН України відтворюється Київ V-ХIII століть в його натуральному розмірі, в масштабі 1: 1.

Гостей Фестивалю «Скіфи» чекає насичена програма: це і кінно-трюкові виступи, і змагання, у тому числі показові виступи з володіння древніми бойовими мистецтвами, інтерактиви з відвідувачами та ще багато цікавого.

Ключовою подією Фестивалю стане міжнародний турнір кінних лучників. Досвідчені спортсмени-віртуози з різних країн змагатимуться у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на коні на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, та в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників будуть проходити древньокиївському стилі: по колу в чотири мішені та по прямій в одну мішень за заїзд. Також в суботу буде проводитися ще й «Нічний кінний лучник».

Також гості Князівства побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї: мечами, списами, сулицями. Крім того вершники та їх вірні чотириногі друзі продемонструють елементи бойової джигітовки: різні трюки, які зараз використовуються в показових виступах, а в минулому допомагали в битві або рятували життя в бою.

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з унікальними кіньми історичних порід, зібраними з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже їх було привезено в нашу країну в єдиному екземплярі. Коней можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих та цікавих іграх і конкурсах, слов'янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флешмобах.

Кульмінацією фестивальної програми стане стрілянина з величезного метального знаряддя, требушету, палаючими ядрами.

Гості Древнього Києва відчують себе повноправними жителями середньовічного міста. Відвідувачі зможуть скуштувати смачних страв, приготованих на вогнищі, прогулятися по стародавніх вуличках, оглянути шедеври архітектури, відвідати садиби киян Х-ХІІ століть, піднятися на двоярусну оборонну стіну «Заборола», зайти до відтвореної унікальної діючої Василівської церкви Х-го століття і поставити свічку за здоров'я близьких. Крім цього в Князівстві можна відвідати музеї історичного костюму, середньовічної музики та дерев'яного зодчества, оглянути експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування і тортур.

Відвідувачі зможуть постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску над Лісовим озером, відвідати майстер-клас з гончарства, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті «Мишоловка». А на любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» та канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної протяжності і складності.

Відпочити від метушні середньовічного міста можна біля прохолодного мальовничого Лісового озера.

Скуштувати середньовічних напоїв та страв, приготованих на вогнищі, можна в прохолодній Княжій корчмі, Питній «25 рун» і альтанках на свіжому повітрі.

А для тих, хто вирішить продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30 і триватиме в суботу 22 червня до 23:00, в неділю 23 червня – до 19:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 250 грн, для пенсіонерів та студентів – 150 грн, для дітей шкільного віку – 60 грн, дошкільнятам – безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва сучасного – всього в 45 хвилинах їзди – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від ст. м. «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com