Кличко: Не можна допустити згортання реформи місцевого самоврядування

Кличко: Не можна допустити згортання реформи місцевого самоврядування

Не можна допустити згортання або скасування реформи місцевого самоврядування. Навпаки – необхідно посилити фінансову спроможність українських громад.

Про це заявив голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко на загальних зборах Асоціації міст України у рамках ХV Українського муніципального форуму, що відбувається в Одесі. Про це повідомили у прес-службі мера.

– Сьогодні ми всі розуміємо, що в 2019 році перед нами постають нові виклики. Головне – донести до нової влади нашу позицію щодо важливості реформи місцевого самоврядування. Не можна допустити її згортання або скасування. Вкрай необхідно посилити фінансову спроможність українських громад, – зазначив Кличко.

Він запевнив, що як голова Асоціації міст України і надалі буде відстоювати позицію Асоціації та захищати інтереси сіл, селищ, міст та об’єднаних територіальних громад. Адже саме від їх розвитку і успішності залежить подальший розвиток і успіх України.

Завдяки ініціативам АМУ в бюджетному процесі, у Держбюджеті на 2019 рік для всіх територіальних громад залучено додатковий ресурс обсягом 44,6 млрд грн.

Нагадаємо, Кличко розповів про політичні завдання Асоціації міст України.