У Маріїнському парку влаштують вечір французького джазу

У Маріїнському парку влаштують вечір французького джазу

Улюблений музичний відкритий майданчик киян вже традиційно приймає у себе найкращих джазових музикантів Франції, які потім виступають на Leopolis Jazz Fest.

Одного дня невгамовному мандрівникові Рено Гарсія-Фонсу (французький контрабасист і продюсер, якого називають «Паганіні контрабаса». Він додав п'яту струну до інструменту і тим самим відкрив нові можливості виконавської майстерності) все таки довелося повернутися до свого рідного міста, Парижа – космополітичної столиці. У цьому містi-перехресті, місцi зустрічі для артистів усіх національностей, французько-іспанський контрабасист присвячує свій новий альбом «La vie devant soi/Життя попереду», який назвав, як відомий твір Ромена Гарі, яка розповідає про «цей незвичайний зв'язок між маленьким арабським сиротою і єврейською мамою».

Для реалізації цього проекту Рено Гарсія-Фонс запросив Давіда Венітуччі (акордеон) і Стефана Караччі (вібрафон і перкусія), двох співучасників у творчих пошуках та експериментах. Вони мали за орієнтир ідею «створити своєрідну камернy музикy, граючи разом, шукаючи нюанси, текстури звуків, починаючи з акустики».

Результат творчої співпраці – одинадцять паризьких замальовок, що нагадують Превера, Дуано або Мішеля Сiмонa, від неспокійного Монмартру до ностальгічної елегантності набережної Сени. Подорож між грувом та поезією, насмішкою і ностальгією ... ода людині.

Концерт Рено Гарсія-Фонса «Revoir Paris/Знову побачити Париж» (Франція).

Коли: 24 червня о 19:30.
Де: літній майданчик «Мушля» Маріїнського парку.
Вхід вільний.