У київському музеї покажуть відтінки чорного у мистецтві

У київському музеї покажуть відтінки чорного у мистецтві

У Музеї історії Києва презентують спільний арт-проект української художниці Тетяни Король та ліванського скульптора Набіля Вехбе «Тріумф Чорного Кольору».

У європейській традиції чорний колір прийнято вважати кольором смутку. Але, до прикладу, в Японії чорний – це колір досвіду. Частіше за все, чорний асоціюється з неприємним емоційним навантаженням, і в той же час з його допомогою демонструють владу, елегантність та вишуканість. Метою арт-проекту є те, щоб через призму робіт двох митців показати, що чорний колір – це насправді колір величі, аристократизму та благородності. Чорний – колір самовираження. Його загадковість полягає в тому, що будучи, на перший погляд, простим він глибокий та багатогранний. Саме це демонструють роботи Тетяни Король та Набіля Вехбе.

15 картин і 15 скульптур переплітаються між собою, перетворюючись в потужний емоційний сплеск. А завдяки особливій грі світла, кожному гостю арт-проекту вдасться побачити в роботах художників «свій» чорний. Набіль Вехбе і Тетяна Король створили абсолютний візуальний діалог між художником і світом через свої роботи, оскільки для них мистецтво є дзеркалом душі, яке відображає почуття та ідеї без кордону.

Чи задумувалися ви коли-небудь про те, що особисто для вас означає чорний колір? Які емоції викликає? Під час арт-проекту ви обов’язково знайдете відповідь на це питання, адже роботи митців Тетяни і Набіля змусять кожного відчути справжній тріумф чорного.

Коли: 22 – 30 червня.
Де: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.