Вторсировину збирають у поштових відділеннях: у Києві запустили пілотний проект

Вторсировину збирають у поштових відділеннях: у Києві запустили пілотний проект

Компанія «Нова Пошта» запустила у Києві пілотний проект зі збору вторинної сировини. Контейнери для відходів встановлені у десяти відділеннях «Нової Пошти» в столиці. Проект стартував у травні, і за місяць роботи вдалося зібрати вже близько двох тонн сировини.

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU) з посиланням на інформацію компанії.

– «Нова Пошта» запустила пілотний проект зі збору вторинної сировини і встановила контейнери для збору відходів у десяти своїх відділеннях у Києві, – йдеться у повідомленні.

За інформацією директора компанії Олександра Бульби, передбачені окремі контейнери для гофрокартону, звичайного та кольорового поліетилену. Всі відходи відправляються на подальшу переробку.

У цьому році компанія планує розширити проект, встановивши контейнери для прийому відходів у відділеннях у містах-мільйонниках, а в подальшому – у всіх своїх відділеннях.

У 2019 компанія планує зібрати близько двох тисяч тонн відходів, з яких 80% – папір і картон.

Довідка. Мережа «Нова Пошта» налічує більше 3000 відділень по всій Україні. До групи входять українські та зарубіжні компанії, у тому числі «Нова пошта», «НП Логістик», «Пост Фінанс» і «Нова Пошта Інтернешнл».