З Океанії на Дикий Захід: під Києвом відкрився стильний супермаркет

З Океанії на Дикий Захід: під Києвом відкрився стильний супермаркет

У передмісті Києва відкрився супермаркет «Сільпо» в стилі «Дикого Заходу». Він розташований у селі Стоянка, за 10 км від міста на Житомирський трасі. Супермаркет запрацював у червні та був переобладнаний з торгової точки мережі «Рибний світ Океанія», яка раніше знаходилася на цьому місці.

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU).

– Магазин площею 1 942 кв. м знаходиться в Стоянці на вулиці Київська, 10. Він працює щодня з 8:00 до 22:00, –зазначається у повідомленні.

За інформацією RAU, магазині представлений широкий асортимент м’ясної та рибної продукції: ковбаси, свіже і копчене м’ясо, жива і охолоджена риба, морепродукти і устриці.

Клієнти магазину також зможуть замовити страви з гриля на дровах, піцу, придбати продукти від локальних виробників «Лавки традицій», хліб і випічку власної пекарні, а також фрукти, овочі та багато іншого.

Розрахуватися можна на 14 звичайних касах та на 6 терміналах самообслуговування. Поруч із магазином обладнана безкоштовна цілодобова автостоянка площею близько 2 тис. кв. м.

«Сільпо» не вперше дивує незвичайним дизайном в супермаркетах мережі. Раніше, у травні, компанія відкрила супермаркет у поштовому стилі в селі Віта-Поштова за 8 км від Києва на Одеській трасі.

Довідка. Сільпо – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, як станом на 1 червня 2019 року налічувала 238 магазинів по всій Україні. Входить у Fozzy Group. Асортимент магазинів налічує до 35 тис. найменувань продуктів харчування і супутніх товарів.

Фото з сайту RAU