Навігатор на 18-те червня: куди піти у Києві

Навігатор на 18-те червня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекає незвичний проект про транс-жінок, презентація книжки про стародавню історію України, класичні мелодії та неополітанські пісні, прем'єрний показ кращих короткометражок року за версією Американської кіноакадемії та багато іншого. 

ПОДІЯ ДНЯ

Перший соціально-економічний форум

Метою форуму є посилення участі органів місцевого самоврядування, громади та бізнесу у формуванні ефективної системи співпраці щодо соціальних питань (зокрема дотримання рівності між жінками та чоловіками, розвитку людського капіталу та забезпечення соціальних прав на різних рівнях).
Під час форуму буде обговорено основні напрямки державної політики щодо соціальних прав в усіх сферах; розвитку соціально відповідального бізнесу; дотримання гендерного паритету; доступності до суспільних благ; реалізації державних ініціатив та важливості інтегрованої партнерської участі громадськості та міжнародних партнерів у цьому процесі. За результатами форуму відповідні напрацьовані рекомендації буде направлено до Уряду.

Коли: 10:00 – 17:00.
Де: Колонна зала КМДА, Хрещатик, 36.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ТЕМАТИЧНИЙ.

Feminine

Бути жінкою – не означає мати певний набір біологічних ознак. Бути жінкою – це бути собою. Художниця Марія Прошковська вже декілька місяців спілкується з героїнями проекту, аби на своєму досвіді простежити зміну особистого сприйняття транс-жінок. Спеціально для проекту Сергій Моргунов зняв серію фотографій, які показують життя героїнь – шести транс-жінок, – а також моменти їх спілкування з художницею та іншими цисґендерними жінками: подругами, мамами, сестрами. 

Коли: о 17:00.
Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ОСВІТНІЙ.

«Стародавня історія України» Леоніда Залізняка | презентація

Нове видання книжки Леоніда Залізняка «Стародавня історія України» є спробою доступного викладу основних проблем первісної історії України з урахуванням результатів новітніх досліджень археологів, істориків, етнографів, мовознавців, антропологів як в Україні, так і поза її межами.

Коли: о 18:30.
Де: Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Модільяні і Ахматова: палкий роман геніїв

Їх паризька зустріч виявилася доленосною. Амедео Модільяні і Анна Ахматова загорілися як дві свічки, відчувши внутрішню спорідненість витончених і багато в чому незрозумілий оточуючими творчих душ. На кінозустрічі покажуть художньо-документальні відео-матеріали, присвячені цій темі, і поговорять про Амедео Модільяні з Анною Ахматовою – його причини і наслідки; драматичні колізії в житті обох геніїв.

Коли: о 19:00.
Де: INVERIA flow space, вул. Володимирська, 49-а.
Вартість квитків: 400 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Summertime. Улюблені мелодії

Живе звучання незабутньої класики, а також нова інтерпретація неаполітанських та іспанських пісенних шедеврів! На сцені солісти Національної опери України та Національної філармонії виконають арії з опер Дж. Гершвіна, В. А. Моцарта, Дж. Пуччіні, Дж. Верді, Дж. Россіні у супроводі Оркестру народної та популярної музики Українського радіо. 

Коли: о 19:00.
Де: Будинок звукозапису Українського радіо, вул. Леоніда Первомайського, 5-в.
Вартість квитків: 70 – 150 грн.

ВЕЧІР У КІНО: кращі документалки і фільми про природу

Екран Золотої Троянди

У рамках виставки Печера Золотої Троянди покажуть  експериментальний фільм «dendro dreams» про відносини людей, а також  документальний фільм Фабріціо Терранова «Донна Гаравей: історії для виживання Землі» про сучасну американську філософку Донну Гаравей, в якому вона з гумором розповідає про своє життя та філософські ідеї, які історії нам необхідні, щоб протистояти знищенню Землі.
 
Коли: о 19:00.
Де: Closer Art Center, вул. Нижньоюрківська, 31.
Вхід вільний.

Oscar Shorts 2019 – прем'єрний показ

Oscar Shorts 2019 – колекція найкращих короткометражок року за версією Американської кіноакадемії. Серед них – лауреат премії «Оскар», американська соціальна драма «Шкіра», канадська драма «Дикун» з програми Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів, канадська драма «Маргарита», лауреат Гран-прі фестивалю короткометражних фільмів у Маямі,  іспанська драма «Мати», яка зібрала всі національні премії Іспанії за короткий метр, ірландсько-британська драма «Затримання», відзначена премією журі Cannes Lions.

Коли: о 19:30.
Де: кінотеатр Оскар, Спортивна пл., 1-а.
Вартість квитків: 180 грн.