На околиці міста збудували новітній спорткомплекс

На околиці міста збудували новітній спорткомплекс

Олександр ПИРЛИК 

Сучасні спортивні майданчики у київських школах стануть для дітей справжньою альтернативою вулиці. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час відкриття оновленого спортивного комплексу в школі № 217 у Дарницькому районі. 

На території стадіону облаштували футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки, зону із тренажерами та баскетбольний майданчик. Його спорудження почалося три роки тому, але було заморожене через брак фінансування. Наразі ж ремонт спорткомплексу вдалося завершити. Загалом оновлення спорткомплексу обійшлося місту у 5 млн грн. 
- Радий, що ми відкриваємо гарний спортивний майданчик, якому може позаздрити будь-яка школа. Хочу привітати з цим учнів і батьків. Ми усі мріємо, що наші діти будуть сильними, всебічно розвинутими і любитимуть спорт. Сподіваюся, цей стадіон стане справжньою альтернативою вулиці, а ви тут зробите свої перші кроки до олімпійського чемпіонства. Наша мета – щоб кожна школа мала сучасний спортивний майданчик, а діти – справжню альтернативу вулиці і її цінностям, – звернувся Віталій Кличко до учнів. 
Мер вручив почесні нагороди учням київських шкіл – переможцям та призерам міжнародних та національних спортивних змагань. Після цього Віталій Кличко випробував нове футбольне поле та забив символічний гол голові Дарницької райдержадміністрації Геннадію Сінцову.
На відкриття надсучасного стадіону чекали не лише школярі, а й їхні батьки, адже користуватися новітніми тренажерами та біговими доріжками тут зможуть усі охочі. Місцеві мешканці мають прекрасну нагоду долучитися до тренувань на цьому спорткомплексі як вранці, так і увечері.