Сонячна Греція посеред Києва: кияни поділилися враженнями про виставку

Сонячна Греція посеред Києва: кияни поділилися враженнями про виставку

Сьогодні, 14 червня, на Співочому полі відкрилася виставка «Квітуча Еллада», пронизана атмосферою сонячної Греції.

На виставці представлено понад 150 000 квітів, загадки грецької міфології та скульптури богів. Кожен район створив свою особливу інсталяцію, також були залучені й управління зеленими насадженнями.  Квіти висаджені і на центральній алеї парку.

Журналісти «Вечірнього Києва» завітали на відкриття виставки та дізналися про враження перших відвідувачів.

Співоче поле для мене особливе місце, де можна помедитувати, на якийсь час забути, що ти в столиці, та насолоджуватись красою природи. Чудові враження від побаченого. Тим паче, міфи древньої Греції я взагалі обожнюю, й моя маленька мрія побувати на Санторіні, – розповідає киянка Маргарита.

З Голландії до Києва

Я мешкаю у Голландії, раз на 4 роки навідуюсь до Києва, – коментує відвідувачка Світлана. – Звісно, у Голландії чимала кількість квітів і мене дуже тішить, що Київ мене в цьому теж не розчаровує. Виставка «Квітуча Еллада» для мене  це вишукано, гарно, європейській рівень. Я повернусь до Голландії і мені буде не соромно  показати друзям, які є чудові квітучі місця у Києві.

Порція натхнення

Я не пропускаю жодної виставки на Співочому полі, навіть попри погодні умови. Я приходжу сюди за натхненням, фотографую людей… У такому місці, на тлі квітів, навіть люди, яких я фотографую, розквітають, – ділиться враженнями фотограф Сергій.

Журналістам «Вечірнього Києва» також дуже сподобалась виставка, де й справді можна  відчути себе на Олімпі древньогрецьких богів та стати героєм сюжету Іліади.

Відеооператор – Олександр БАРКІН