За 2018 рік кияни задекларували у 2 рази більше доходів

За 2018 рік кияни задекларували у 2 рази більше доходів

Цього року кияни задекларували 2,5 млрд грн доходів за 2018 рік, що на 105% більше, ніж задекларований у 2018-му дохід за 2017-й рік, який складав 1,1 млрд грн. Таким чином, доходи у Києві становлять 67% від усіх, задекларованих по Україні.

Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА повідомила начальниця Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

– У нас в цьому році фізичні особи міста Києва подали декларацій і задекларували до сплати 2,5 млрд грн. По Україні – 3,6 млрд грн, а по Києву – 2,5 млрд! Це 67% від всіх сум, задекларованих до сплати фізичними особами по Україні. Чудовий результат!, – наголосила вона.

За інформацією очільниці столичної ДФС, цього року значно збільшилась частка доходів киян серед доходів по всій Україні.

– Минулого року по Україні задекларували 2,1 млрд грн, а кияни задекларували 1,1 млрд. Це становило 51% від усієї України, – розповіла вона.

На думку Людмили Демченко такі гарні результати цьогорічної кампанії декларування, пов’язані з програмою інформування платників – підвищення рівня податкової культури, яку ДФС Києва проводить спільно з міською владою. Платникам роз’яснюють важливість декларування доходів та добровільної сплати податків.

Як наслідок, кількість поданих декларацій збільшилась на 15%, а рівень добровільної сплати податків у Києві досяг 98%.

Позитивним також є те, що 66% звітності фізичні особи подали у електронному вигляді, що на 10% більше, ніж минулого року.

Нагадаємо, цього року Київ перерахував до бюджету на 6,5 млрд грн більше.